Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget szeretnék....

Orrpiercinget szeretnék. Nagyon fáj? Nagyon zavaró, ha meg vagyok fázva és taknyos vagyok? Minden orrpiercing egyforma nagyságú?

Figyelt kérdés
Köldökpiercingem az van, de eléggé fájt, mikor átszúrták, de kibírtam :) Most az orrpiercingre vettem rá magam, nagyon tetszik :) Légyszi írjatok tapasztalatot vagy amit tudtok. Köszönöm!!!! :)
2008. okt. 7. 20:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és ha bármi kérdésed van még nyugodtan kérdezz :)
2008. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia.

Én tegnap csináltattam. Nagyon nagyon féltem,szinte már azon voltam,hogy mondom,hogy inkább NE. De volt egy segítője a csajszinak és megfogta a kezem. (lőtték amúgy)

Én semmi érzéstelenítőt nem kaptam, és amikor belőtte, alig éreztem,egy minimális fájdalom volt. Bekönnyeztem de nem a fájdalomtól. És ne olyan fájdalomra számítsz ,mint egy szuri,ami olyan csípős hanem inkább egy erősebbre. de nekem épp ezért nem fájt.!!!! És most már örülök neki,nem hittem volna ,hogy meg fogom csináltatni.Mondjuk egy picit fáj amikor mozgatom az orrom vagy valami,de nem vészes. :D

puszi

2010. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!