Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget szeretnék....

Orrpiercinget szeretnék. Nagyon fáj? Nagyon zavaró, ha meg vagyok fázva és taknyos vagyok? Minden orrpiercing egyforma nagyságú?

Figyelt kérdés
Köldökpiercingem az van, de eléggé fájt, mikor átszúrták, de kibírtam :) Most az orrpiercingre vettem rá magam, nagyon tetszik :) Légyszi írjatok tapasztalatot vagy amit tudtok. Köszönöm!!!! :)
2008. okt. 7. 20:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
húú értem... :)
2008. okt. 12. 11:23
 12/22 Mia007 válasza:

Szia!

Nekem az orromba pl. belottek a piercinget es egy kicsit sem fajt. a fulemben is van meg egy plussz lyuk, az pedig iszonyuan fajt. szerintem embere valogatja,hogy kinek melyik testreszen hogyan faj. mondjuk en telen vmikor csinaltattam mind a kettot, amikor jo hidegek voltak. valamit szerintem segit mert a hidegtol elzsibbad a fuled meg az orrod is. ne felj tole, eros vagy te:D kulonbozo meretu piercingek vannak. en kisebbet tettem bele az orromba egy ido utan es az a szal ami az orrodban van az is vekonyabb. Szoritok neked, es biztos jol fog allni:D arcmosasnal, oltozkodeskor vigyazz az elejen. Udv"

M

2008. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Hú, nagyon köszii a biztatást :) Remélem nem fog fájni, még pontosan nem tudom mikor akarom megcsináltatni, de tervezem :D

köszi mégegyszer :)

2008. okt. 14. 16:49
 14/22 anonim válasza:
Szia! Én pont ma voltsm csináltatni. Nagyon paráztam előtte, de a barátnőim belöktek.:D Egy kicsit még érzem, de tényleg nem vészes. A fájdalom meg semmi, jól elérzéstelenítik előtte. Én a Westend-ben voltam, ott jó arc a srác, aki szúrja.:D:D Ne parázz, pillanatok alatt kész!!!! Nagy levegő!! Csini leszel!:D
2008. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
SZIA!NEKEM NINCS MÉG PIERCINGEM,DE ÉN IS SZERETNÉK MOSTANÁBAN,ODA AHOVÁ TE.ÉN CSAK ANNYIT TUDOK MONDANI,HOGY ENGEM 2 ÓRÁN ÁT TETOVÁLTAK,-ÉS A FÁJDALMAT NEM NAGYON BÍROM EZT TUDNI KELL-,DE ATTÓL JOBBAN NEM FÁJHAT,NEMHISZEM H 1 SZÚRÁS ANNYIRA FÁJHAT.HA KÉSZ LESZ ÍRJ H MILYEN VOLT.JA ÉS SOKAN MONDTÁK,H ÉSZRE SE VETTÉK,ÉS MÁR KÉSZ IS VOLT,SZÓVAL FEL A FEJJEL!!!!!!!SOKSIKERT:)
2008. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm mindkettőtöknek!!! :) Még apumat kell győzködni, merhogy neki az az elve, hogy arcra semmilyen piercing... :P de a köldökömbe sem akarta engedni kb egy évig, és addig rágtam a fülét, míg belement :D szval lehet, h nekem csak nyáron lesz meg :P de meglesz egyszer :D

Te is írj, h milyen volt!!! :)

2008. okt. 20. 16:02
 17/22 anonim ***** válasza:

szia, nekem 8 éve szúrták és fájt (nem volt érzéstelenítve) de túléltem :o) és csak addig fájt, míg szúrták, s belerakták az ékszert, onnantól kezdve semmi, nem is zsibbadt nem is fájt nem is bizsergett :o) és szééééép :o)

Nem egyforma nagyságúak, ha szúrnak akkor általában nagyobb a lyuk, neked kell összenöveszd, ha kisebbet szeretnél.

Apudat meggyőzöd :o) Nekem anno anyukám azt mondta kitesz a házból, ha megcsináltatom :o) ... pedig nem az a fajta :o) Aztán mikor meglátta, csak "hápogott" és elintézte annyival, hogy hülye vagy lányom :o) de mikor kicsire cseréltem, azóta tetszik neki is :o)

2008. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
:DD köszi a választ! :) remélem majd megenyhül apum is.. :)
2008. okt. 23. 13:26
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha érzéstelenítik nem fáj szerintem. Nekem jegelték és lidocainnal is érzéstelenítették. Szinte semmit nem éreztem, annyi volt, h legördült egy könnycsepp, de az nem a fájdalomtól :)

Amúgy amikor már kezd begyógyulni akkor nem zavaró ha náthás vagy, amíg gyógyul addig elég könnyen ki tudod rántani a zsepivel meg kellemetlen is. Mindenképp olyan ékszert válassz aminek hajlított a vége és nem golyós, mert a golyós nem tud kijönni az orrodból és ha megrántod valüszínűleg elég kellemetlen. A hajlított végű max kiesik.

2008. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!! :)
2008. okt. 26. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!