Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget szeretnék....

Orrpiercinget szeretnék. Nagyon fáj? Nagyon zavaró, ha meg vagyok fázva és taknyos vagyok? Minden orrpiercing egyforma nagyságú?

Figyelt kérdés
Köldökpiercingem az van, de eléggé fájt, mikor átszúrták, de kibírtam :) Most az orrpiercingre vettem rá magam, nagyon tetszik :) Légyszi írjatok tapasztalatot vagy amit tudtok. Köszönöm!!!! :)
2008. okt. 7. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
A húgom csináltatott, de azt mondja, hogy nagyon fájt. Még sírt is, pedig jól bírja a fájdalmat. Szerinte a köldökpiercing közel sem olyan fájdalmas.
2008. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

áááá, pedig nekem a köldökpiercing az nagyon fájt... mondta is, aki csinálta, h ne mozgassam annyira a hasam, mert nem tudja visszahúzni a piercinget, de még az is nagyon fájt... pedig már kezdtem magam biztatni, h csak nem fájhat annyira...

köszi, h írtál!

aki még tud tapasztalatot légyszi írjon!!!

2008. okt. 7. 20:58
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,nekem nem fájt,pedig nem birom a fájdalmat nagyon...Olyan mint a fülben,egy darabig sajog,kenni kellett vmi.-vel,és ennyi. Ha begyulladt volt rá kenőcsöm,de nem kellett sokat szenvednem vele. Egyáltalán nem zavaró,ha meg vagy fázva, csak arra kell figyelni,hogy nehogy kihúzd a zsepivel, ha nincs belül rögzítve. A kövek lehetnek más nagyságúak,de maga az a hosszúkás rész,ami az orrban átfúrodik,nem hiszem. Néha ki kell venni takaritani. Ja,és vigyázz,ha öltözöl,be ne akadjon!
2008. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem akartalak megijeszteni. Végül is biztosan attól is függ, hogy éppen ott van-e ideg. Lehet, hogy neked szerencséd lesz. :) (Első voltam)
2008. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, második válaszoló! Remélem nekem sem fog fájni :)

Első válaszoló! Semmi baj, ez ezzel jár, nagyon félek a tűtől, csoda, h a köldökpiercinget is megcsináltattam :D bár annak, már egy éve.. és annyi jó volt benne, h nem láttam a tűt. De itt előttem lesz, szinte a szemem előtt, tudom, h becsukhatom a szemem, de akkoris :D na mindegy.. majd túlélem :)

Aki tud még tapasztalatot ismét írhat!! :)

2008. okt. 7. 21:17
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem anyukámnak volt,és azt mondta h szinte nem érzett semmit sem.Mondta h elérzéstelenítették,és alig érzett valamit..Meg steril szalonokban,már olyan profin érzéstelenítik h nagyon minimális a fájdalom.:))

Ha az utasításoknak megfelelően kezeled,hamar gyógyul.Amire vigyázz:Ne h beleakadjon valamibe és kitépődjön.Anyunak ez többször is előfordult(egyszer a kistesóm tépte ki neki,kétszer beleakadt a ruhájába,de másodszor olyan szinten h nagyon vérzett,és utána napokig gyulladt volt és fájt,ezért kiszedte)remélem tudtam segíteni:)

2008. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!!! :) Nekem a köldökpiercingemet mikor csinálták nem érzéstelenítették, pedig azt hittem fogják...

ezért félek az orrtól is, ha érzéstelenítik oké, nem félek :D de ha nem, akkor húúúúha :( na majd megérdeklődöm és erőt veszek magamon :D


köszi mindenkinek a segítséget :)

2008. okt. 8. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:
Embere válogatja kinek mennyire fáj.Nekem is van köldök piercingem,de az esküszöm jobban fájt mint tetoválásom!
2008. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tetoválásod hol van? :)
2008. okt. 11. 19:00
 10/22 anonim ***** válasza:
a vénuszövememen.A hasam jobb oldalán.
2008. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!