Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első randira milyen ruhában...

Első randira milyen ruhában és sminkben menjek? Nem szoktam sminkelni.

Figyelt kérdés
Általában nem sminkelek és elég egyszerűen öltözködöm. Szóval az a farmer, póló és semmi smink, első randira mit vegyek fel? Vagy hogyan öltözködjek? 28 éves vagyok és nagyon régen randiztam utoljára (kb 10 éve) Légyszi segítsetek.
2016. nov. 13. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit fogtok csinálni?
2016. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy, ahogy amúgy is felöltöznél.
2016. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne sminkelj ha amúgy sem szoktál. Én sem szoktam sminkelni, és szerintem jobb így, mert később majd úgy is elérkezik az az idő, amikor mondjuk együtt is alszol majd a barátoddal és akkor úgy is fog látni smink nélkül.


Ruhát viszont szerintem felvehetnél valami csinosabbat, ha szoknyát nem is akarsz, akkor legalább egy sima póló helyett valami csinos inget vagy blúzt vegyél fel.

2016. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pl.


[link]

(Lapos cipővel)

Vagy egy csinos blézer toppal.


Egy korrektor és szempillaspirál szerintem bőven elég, ha mindenképp sminkelni szeretnél.

2016. nov. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyanba menjél, amiben teljesen jól érzed magad, amiben 100%-ra te vagy, amiben el tudod magad engedni és nem feszengsz benne! :)
2016. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Natúr smink, esetleg valami szolidabb színű rúzs is.

A farmert hanyagold, 10 fiúból 9-et kirz tőle a hideg persze lehet csak az én pasijaim voltak ilyen "finnyásak".

Valami nőiesebbre szavazok, amit a 4-es linkelt az tök jó pl, de mondjuk vmi szoknya, vagy ruha, harisnya, vmi csizmával v bokacsizmával. Persze nem mindegy h hova mentek, hol lesz a randi stb..

2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Korrektort vagy egy kis púdert szoktam feltenni ha szükséges, de nem viszem túlzásba. A szempillám elég hosszú meg vastag, elég műszempilla hatású volt eddig ha kifestettem spirállal. Valószínűleg beülünk egy kávézóba beszélgetni. Akár merre nézek mindenkinek ki van festve a szeme, nem zavaró ha én még randira se festem ki?
2016. nov. 13. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz sminkelni, akkor kerüld a vadabb szemhéjpúdereket (főleg a kék, zöld, lila, és hasonló színes dolgokat), rúzsokat (főleg, ha enni mentek), mert gyakorlat nélkül általában nem szokott összejönni jól felvinni az embereknek.

Szerintem a szempillaspirált is hanyagold, mert ha nem vagy hozzászokva, könnyen szétkenheted, ha megszokásból megdörzsölöd a szemed.

De például egy vékony vonal fekete szemhéjtussal jó lehet (kizárólag felülre), ha ügyes vagy, sokat dob, mégis alig észrevehető, esetleg valami világosbarna szemhéjpúder. Ilyesmi:

[link]

2016. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kávézóba egy fekete nadrágban mennék, mostani időjárást figyelembe véve valami szép csizmában és egy ingben, akár egy kockásban, akár egy muszlin anyagúban. Ha nem sminkelsz, akkor most sem kell szerintem, a fiúnak így tetszel. Én is maximum a korrektort + púdert ajánlanám szempillaspirállal. Ne érdekeljen, hogy akármerre nézel, mindenhol kifestett szemek vannak, Te úgy tetszel a fiúnak, ahogy vagy! :)
2016. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!