Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyu végre megengedte, hogy...

Anyu végre megengedte, hogy legyen piercingem. Hova csináltassam, ahol nem fáj annyira és nem is olyan vészes?

Figyelt kérdés
ugyértem hogy nem gyulad be annyiszor... én szemöldökben gondolkodok...
2008. okt. 5. 08:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem lányoknál az orrban tetszik, de csak ha pici, köves, lapos. Az szeritem szexi, elegáns is tud lenni. A szemöldökben szerintem egyátalán nem nőies, inkább azoknak a csajoknak előnyös, akik fiúsak.

A köldökben szolíd, ami sokszor lehet hasznos, főleg ha múlnak az évek... :-D

A nyelvbe szerintem gáz, mind higiéniai, mind esztétikai okokból.

2008. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
orrban szerintem szép, egy aprócska, diszkrét. és ha találsz olyan helyet, ahol nem tűvel szúrják, hanem lövik, mint a fülbevalót, akkor ott csináltasd, mert az kevésbé fáj.
2008. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem pasiként lányoknál a mellbimbóban tetszik, lehetőleg mindkettőben, de gondolom az fáj. Amúgy mire kell neked a piercing? Valamit el akarsz érni vele? Jelent valamit a számodra egy piercing? Meddig akarod hordani? Kinek akarod megmutatni? Ha ezekre tudsz válaszolni, akkor arra is rájössz, hogy hová szúrass.
2008. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
lehet, hogy hülyének fogtok nézni de 2 volt oszt. társammal csináltatjuk, és azért hogy igy bizonyitsuk be h örök barátnők maradunk, és a szemöldökben gondolkodunk...
2008. okt. 8. 14:23
 15/18 anonim ***** válasza:
Lövetni piercinget nem szabad, csak szúrni. Piercinges mondta! És szemöldökre szavazok..
2008. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
lövetni miért nem szabad? tényleg érdekel...
2008. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán emlékszem már, hogy miért, de azt is tudom hogy a fülen is csak alulról felfelé nem végig szabad lövetni, mert ott is egy rész után már szúratni kell. Majd utána járok hogy miért is...:) De ez így van.
2008. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem a nyelvemben van piercingem és egyeltalán nem fájt!

Oda csináltass ahol neked tetszik!!!

2008. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!