Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyu végre megengedte, hogy...

Anyu végre megengedte, hogy legyen piercingem. Hova csináltassam, ahol nem fáj annyira és nem is olyan vészes?

Figyelt kérdés
ugyértem hogy nem gyulad be annyiszor... én szemöldökben gondolkodok...
2008. okt. 5. 08:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökbe csináltass akkor. Nekem is ott van, nem érzéstelenítették, és alig éreztem valamit. Utána se fájt otthon, csak kenegetni kellett 2 hétig, hidd el megéri...
2008. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem szép szemöldökben... Nekem orrban és köldökben tetszik, de egyikbe se csináltatnék soha. De ha neked szemöldök tetszik, akkor oda. De ott is ha alszol, beleakadhat a párnába stb.
2008. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem piercinget nem úgy kell csináltatni, hogy hú akarok mert ez a divat, de fogalmam sincs hova. Én mindkettőnél tudtam mit akarok, nem volt variálás. Nem úgy voltam vele, hogy mképpen kell egy piercing. Szerintem egy lánynak nem szép szemöldökbe. Nekem orrban van és köldökben. Az utóbbi egyáltalán nem fájt, de nekem mkét helyen nőtt vadhús, igaz megfelelő kezeléssel pár nap alatt elmúlt.
2008. okt. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ja és ha igazán akarsz vmit nem érdekel, hogy fáj e, hiszen a cél érdekében kibírod. Én rettegek a tűtől. Meglátok egyet és lever a víz stb. Mkétszer úgy ültem be, hogy becsuktam a szemem, és nem voltam hajlandó kinyitni, hogy még csak ne is lássam mit csinál a pasi, mert tudtam, ha meglátom a tűt, azonnal felállok és kirohanok. Ha én túléltem te is túl fogod bárhová csináltatod.
2008. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem úgy volt h eldöntötted h hova szeretnéd?nekem köldökben van,de mindig is oda szerettem volna!
2008. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor csináltass mikor egy adott helyre akarsz konkrétan nehogymár mások mondják meg hová...
2008. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
én szemöldökbe szeretnék a legjobban, de engem érdekel mások véleménye... sokan mondják hogy a lányoknak az nem néz ki jól...
2008. okt. 5. 13:35
 8/18 anonim válasza:
szerintem semmiképp ne szemöldökbe csináltass, mert annak megmarad a helye elég csúnyán. orrba nem fáj, csak óvatosan kell vele bánni, mert kikaphatod a kezeddel, vagy törölközővel, szóval kellidő, mire megszokod. szerintem köldöködbe csináltass.az a legkevésbé vészes.
2008. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én ha csináltatnék akkor nyelvbe. De ez olyan, hogy kinek mi... Előbb találd ki hova akarod, aztán csináltasd, fordítva nem megy :p
2008. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem köldökben van és egyáltalán nem fájt. Kentem pár napig Tetran kenőccsel és mióta megvan nem gyulladt be egyszer sem. Szemöldökbe nem tetetnék, mert egyik ismerősömnek begyulladt, nem bírta kiszedni és majdnem megvakult.
2008. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!