Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan fül piercing-et szeretné...

Olyan fül piercing-et szeretnék rakatni mint VV Zsuzsinak, és Béci barátnőjének is van . Szerintetek nagyon fájhat? Nyáron csináltassam meg vagy tavasszal szerintetek? Különben a fülpiercingen belül tragus piercing a neve?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen tragus a neve és én is tervezem hogy a közeljövőben megcsináltatom! nekem is zsuzsi fülében tetszett meg :DD
2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1,5 éve van targus piercingem és nagyon szeretem. Egyáltalán nem fájt amikor szúrták, meg se éreztem. Azóta se volt rá panaszom. Szerintem teljesen mindegy, hogy tavasszal vagy nyáron csináltatod. Én példul télen szúrattam.
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

énis szerettem volna, addig, még egyik barátnőm meg nem járta vele..:D

reggel arra kelt, hogy tiszta vér a füle körül minden meg a párnája.. valamibe beleakadhatott, és kiszakadt neki elég szépen..:D

2011. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a gyógyulási ideje kicsit hosszú és nagyon kell vigyázni rá, de később úgyis megszokod. nekem Zsuzsi fülében nem tetszik hogy mind2 oldalon van.
2011. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat lányok :=)
2011. márc. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!