Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pénteken ballagásra megyek....

Pénteken ballagásra megyek. Anya nem engedi hogy műkörmöt csináltassak. úgy hogy valószínű hogy itthol segítséggel megcsinálom. Ti milyen fajtát ajánlotok? És milyen ragasztót vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm:)

14/L


2010. ápr. 26. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

én pont ma ragasztottam fel a műkörmöt magamnak és most franciás :DD nagyon tetszik :D


a DM-ben vagy a Rossmannban lehet kapni műkörmöt, én a DM-ből vettem S-he Stylezone-t meg a hozzá illő ragasztót..

ez sima fehér így kifestettem :DD


de van már mintás is és az is nagyon szép, nézz szét nem nehéz feltenni a körmöket ^^)

2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre ne legyen nagyon hosszú. A felragyasztós nekem feszítő érzés volt, mert a ternészetes köröm alakja eltér a geometrikus gyáritól... De nem vészes. Így egy alkalomra teljesen jó.

Ne a kínaiból vedd, Rossmannban pl vannak szettek, olyat érdemes elsőre mert van benne minden ami kell, olyan reszelő is ami jó a műanyaghoz.

2010. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 26. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű:) Szétnézem rossmannba vagy dm-be, tuti megtalálod. Én is így kezdtem, féltem, hogy hogy csinálom meg magamnak, 1 év után zselével is megtudom csinálni magamnak segítség nélkül:D
2010. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem elég béna a készen vett egész körmöt beteritő müanyag... inkább csináltasd meg titokban rendesen zselével.
2010. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!