Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig tart, amíg az AVON...

Meddig tart, amíg az AVON tanácsadó felveszi veled a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hétfőn rendeltem az Avonból, és vissza is igazoltak, hogy a tanácsadó megkapta és elfogadta a megrendelésem. Azt írták, hogy a tanácsadó majd felveszi velem a kapcsolatot. Ma csütörtök van, és még semmi. Nem tudom, meddig kéne ennek tartania, most rendeltem először az Avonból. Általában hány napig tart, míg megkeresnek? Előre is köszi!

2016. szept. 22. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom megkapta a rendelésed, de nem biztos, hogy azonnal megrendelte. Amint megérkezik hozzá biztosan felfogja veled venni a kapcsolatot, még várj egy kicsit.
2016. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha ő akkor mindjárt elküldte az Avon-nak a megrendelést és van ideje akkor már valóban még kellett volna kapnod, lehet nem adta fel mindjárt vagy nála van már csak nincs ideje találkozni.

Légy törzsvásárló és akkor meg tudod rendelni magadnak amikor kell és nem kell másra várni. Ha érdekel írj privit. :)

2016. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia , hova valósi vagy?
2016. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!