Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Betlysekkel hogy lehet...

A Betlysekkel hogy lehet felvenni a kapcsolatot, ha tanácsadó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a honlapukon van valami elérhetőség, írj nekik. Biztos válaszolnak majd :)
2013. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írsz a betly@betly.hu email címre.Kicsit lassan reagálnak,de válaszolnak.Viszont nekem nem volt szimpatikus hogy amikor megkaptam a tájékoztatót egy két dolog nem volt világos írtam nekik emailt és mindenre csak az volt a válasz hogy benne van a tájékoztatóban.Szóval nem valami segítőkészek.
2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy megbízhatóak? Eltudod nekem mondani nagyjából, hogy működik náluk ez az egész dolog?:) semmit nem találtam róla és kíváncsi vagyok :)
2013. márc. 22. 13:59
 4/4 Kata64 válasza:
Én 2 évig csináltam, és nem voltam velük megelégedve. Amint megjelent a katalógus(neten kb 1 héttel korábban, mint a nyomtatott), rendeltem, volt úgy hogy 50-60 ezerért, aztán megjött belőle 10-12 ezer értékű árú. Ezt eljátszottuk 2x, aztán feladtam. Felbontottam a szerződést. Nem különösebben érdekelte őket, hogy miért. Jó dolgokat árulnak, és aránylag olcsón, de ha nem jutok hozzá azáltal, hogy tanácsadójuk vagyok, akkor minek?
2013. ápr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!