Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömről mindent!? Mit...

Műkörömről mindent!? Mit szabad s mit nem?

Figyelt kérdés

-A hajmosás nem macerás vele?

-Lehet rá lakkozni, vagy ugyanolyan marad ahogy megcsinálja a körmös egészen addig amíg újra nem töltetem?

-Érdekes kérdés, de tampon felhelyezés? Macerás?

-Ha 1 letörik, akkor megint 3-4000 lesz, csak hogy azt az 1et kiépítse?

-és minden más ami eszedbe jut hirtelen. :)


19L


2010. ápr. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy idő után semmi sem macerás vele. Mikor évekkel ezelőtt volt első nap a gombolás is az volt de pár nap alatt megszoktam. Rá lakkozhatsz nyugodtan. Ha egy letörik csak azt pótoljak ami körmöstől függően 300-500-1000 forint szokott lenni. Nagyon klassz dolog ha egyszer csináltatsz nem birod ki nélküle többé:D:D Legalábbis én:D
2010. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a gombolás még mindig a halálom:D

Deeee a nyaklánc bekapcsolás is brrrrr:D

Meg nem lehet vele egy jó izmosat vakarózni:D

Tampont felrakni,nekem ugyanolyan mint nélküle.

Egyetértek az elsővel,hogy csak imádni lehet:DAnnyira utálom mikor pihentetni kell....hiányérzet felsőfokon.

Ja meg nekem az első két nap fájt.Vagyis olyan égető,meg olyan volt mintha fogóval nyújtották volna akörmöm...:(

2010. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hajmosás még jobb is vele, mintha a saját körmöd lenne hosszú, mert nem akadhat bele és kevesebb az esélye, hogy egy szerencsétlen kis hajszál letépi az egész körmöd.

Lakkozni lehet rá, de vigyázni kell, hogy acetonmentes lemosóval, mert az acetonos oldja a zselét.

Tampon felhelyezéssel nekem nincs semmi gondom. Hamar meg lehet szokni.

Nekem egy körömért nem kért semmit a körmös, azt mondta, előfordul, úgyis megyek majd töltetni.

Amúgy tényleg, az első pár napban eléggé fáj, olyan mintha az egész körmödet hátrafelé feszítenék. Meg az UV lámpa se egy nagy élmény, nekem iszonyat égette az ujjaim. Meg a körömágybőrfeltolás.. Az se túl jó.

De a lényeg az, hogy a végeredmény szép lesz (:

2010. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem az UV nem égette.

És nem is fáj. :)


köszi a válaszokat.

2010. ápr. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!