Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fontos! Kérem minél többen...

Fontos! Kérem minél többen írjátok már meg bölcsességeteket ebben a kérdésemben! A kőpúder vagy a porpúder éri meg jobban? Melyiket vegyem meg? Miben másabb az egyik a másiktól?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 23:21
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én porpúder párti vagyok. Régen mindig kőpúdert használtam és nagyon eltömítette a pórusaimat hiába vettem olyat ami állítólag "nem tömíti el". Illetve a porpúder felvitele szerintem sokkal egyszerűbb is bár ha sokat utazol célszerű venni egy kőpúdert nehogy kiboruljon. Érdemes kipróbálnod hogy a bőrödre melyik a legjobb. Remélem segítettem.
2016. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:)Én is erre gondoltam,hogy a pórusokat eltömítené a kőpúder.Örülök,hogy vetted a fáradságot és megfogalmaztad nekem kereken perecen. Szerintem a porpúdert fogom megrendelni.:)
2016. aug. 3. 10:28
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez abszolút preferencia meg bőrtípus meg az adott púder minőségének a kérdése. Én szem alá jobban szeretem a por állagút, egész arcra meg a pressed púdert.
2016. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tömít, akkor mindkettő tömít.


Porpúder: Ben Nye Luxury Powder-t használom.


Mellette: könnyű ecsettel felvinni, nagyon finom szemcsés. Nem lesz tőle maszkos hatás, sőt, szinte csak mattít, nem ad réteget az archoz. Hátránya, hogy nem lehet szállítani. Mármint lehetne, de akkor kellene hozzá vinni az ecsetet, plusz valamit, amibe kiöntöd, stb.


Kőpúder: ebből többet próbáltam, Rimmel, Astor, Yves Rocher és nem tetszettek. Akár volt hozzá szivacs, akár vennem kellett hozzá, soha nem lehetett kiszedni. Ecsettel meg pláne. Nagyon maszkos, elmosolyodsz, és látszik a maszk, másokon is szoktam látni.


A Bobbi Brown-os, amit most használok az egyetlen, amit ecsettel is ki tudok szedni, és a hozzávaló puffni is jó, nem maszkosít.


Ha megtalálod a két púdert, ami minőségben szinte megegyezik, akkor onnantól már csak egyéni preferencia. Régen zsíros volt a bőröm, akkor volt nálam kőpúder, mert átfényesedett az arcom. Ma már nem zsíros, így elég itthon a porpúder, nem kell útközben touch-up.

2016. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy megfogalmaztad nekem!:) Még gondolkodom.
2016. aug. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!