Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség a kőpúder és a...

Mi a különbség a kőpúder és a porpúder között?

Figyelt kérdés

ha választani kéne, akkor melyik a jobb?

és nem tűnik tőle szárazabbnak a bőr?

az alapozóra kell vékony rétegben felvinni? vagy alapozó nélkül is jó?



2013. ápr. 1. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
alapozoval ha felviszed maszk hatast ersz el erre altalaban keves kicsit vilagosabb arnyalatu borodnel halvany porpudert viszel fel de akkor is inkabb a problemasabb zsirosabb pl :mint nalam T vonal reszekre. vagy en nalam azis jo ha korrektor es porpuder jol eldolgozva es mar nemis karikas illetve piros pattis az arcod. Mindent sajat maganak hogy mi a jo kikell tapasztalni. bar sajat velemenyem szerint en elmegyek kozmetikushoz nagy kezelesre mensi utan( hormonok) tisztit stb es utana mar sokkal jobb nemis kell alapozo esetleg most nivea bb kremje jott be. szep a borom most szeretem.
2013. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A porpúder por állagú és tégelyben van, púderecsettel kell felvinni.

A kőpúder ugyanaz mint a por csak egybe van állva és szivaccsal szokták felvinni. Persze lehet ecsettel is, akkor ugyanolyan lesz mint a porpúder.


Otthonra porpúder jobb talán, de magaddal cipelni a kőpúdert jobb. Azt használni is könnyebb útközbe és kisebb is, nem kell félni hogy kiszóródik a táskádban.


Az meg már magán dolog hogy ki hogyan mire használja. Én szoktam magában is, ha épp csak mattítani akarom a mindig fénylő arcomat. De ha fedés kell akkor alapozóra rakom a púder. Szárazabb bőrre csak úgy magában nem szerencsés talán. De nekem zsíros a bőröm. Ecsettel használom mostanság mindkét fajta púdert, mert úgy természetesebb hatású lesz és a fedése is jobb így.

2013. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!