Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatok testápolót...

Használhatok testápolót porpúder alá?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sminkelni, de néha szükségét érzem, hogy egy kis púdert rakjak a fejemre, hogy ne csillogjon, meg eltűtessem a bőrhibáim. Egyáltalán nem vagyok tisztában, hogy mi ennek a menete, de valamiben megkéne tapadnia a púdernek. Van nivea szinezett arckremem, de sotetebb az arcom szinenel, es nagyon mű hatása van általában rajtam az ilyen krémes alapozóknak. Szóval a vékony testápoló jó púder alá?
2014. márc. 23. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A testápolót hagyd meg a testednek. Ha nem is használsz alapozót, inkább egy arckrémet kenj alá. Bár önmagában a púder nem a legjobb megoldás, inkább keress egy megfelelő árnyalatú BB/CC krémet vagy alapozót.
2014. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon eltömítené a pórusokat, inkább arcra való krémet használj...vagy ha púdert se akarsz, akkor mattosító arckrémet (nivea, essence, stb-ezek olcsóbbak is még)

Aztán jöhet a púder persze...

De lehet egy megfelelő árnyalatú színezett hidratáló, vagy cc/bb krém a megfelelő árnyalatban a púdert is feleslegessé tenné...vagy esetleg egy arcszínednek megfelelő árnyalatú alapozó...:)

2014. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!