Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatok alapozót?

Használhatok alapozót?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és még mindig pattanásos. Nem durván, de azért engem zavar.

Eddig csak BB/CC krémekkel próbálkoztam, több-kevesebb sikerrel.

Szeretném kipróbálni az alapozót, nem napi szinten, csak néha, ne kelljen már szégyellnem az arcom.

Nagyon sokat ártanék vele a börömnek?


Légyszi, ne írjátok, hogy kozmetikus/börgyógyász, mert a stressz az oka.

Köszönöm


2013. dec. 1. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Korrektort használsz?
2013. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a pattanásokat először is ne nyomkodd mert csak csúnya hegek maradnak utána. javasolom még egy héten egyszer a kamillás gőzölést utána alapos radírozás(elég, ha egy kis marék sót raksz az arctisztítódhoz és jól átdörzsölöd az arcod vele). és utána meg egy kis fertőtlenítőt tegyél a pattanásra pl betadine, sterilium, bradosept.
2013. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia :) hasonlóan érzek. Én alapozó párti vagyok, bár sokat keresgéltem, amíg találtam olyat, amitől nem csillogok és természetes hatást kelt. Ez gondolom bőrtől függ, hogy kinek melyik a jó. Nekem személy szerint nem okoz se több, se kevesebb pattanást é sokkal jobban érzem magam, magabiztosabbnak. Én mindennap használok (csak akkor nem,ha itthon vagyok egész nap).
2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok és már évek óta használok minden nap.
2013. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használd nyugodtan :)
2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is használhatsz akár naponta is, csak legyen meg az arcápolás, hidratálás, radírozás, stb. Ha otthon vagy de minimum este soha ne felejtsd el jól lemosni sminklemosó tejjel, aztán még vízzel is most meg az arcod. :) Utána még jöhet egy kevés krém ha este is használsz valamit.
2013. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!