Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3D műszempilláról volna pár...

3D műszempilláról volna pár kérdésem. Tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés

Sosem volt még ilyenem, de nagyon tetszik, gondoltam kipróbálnám. Volna pár kérdésem:

Kb mennyibe kerül? Mennyi időt vesz igénybe a felrakasa? Milyen gyakran kell tölttetni? Ez mennyi ideig tart? Két töltés között is normálisan néz ki végig? Mire kell figyelni a használat során? Nem igényel semmi extra karbantartást a töltésen kívül? Hátrányok esetleg?


2016. júl. 23. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ára kozmetikusonként eltérő lehet.. tehát ezt a szalonba érdeklődd meg ahol csináltatni szeretnéd. Nekem az első alkalommal 10 000 ft-ba került, a töltés pedig 4 ezer, amire havonta 1x-szer járok. Az első felrakás elég időigényes nekem kb 2 óra volt, a töltés meg kb 30 perc szokott lenni.. Tapasztalatom szerint, igen egész normálisan néz ki végig a 4 hétig (oké, az utolsó időkben azért már meglátszik rajta...)

Viselése során figyelned kell arra, hogy ne használj olajos termékeket a szemed környékén, valamint a sminket óvatosan most le (ha esetleg sminkelsz)

Hátránya, hogy könnyen kifoghatsz rossz kozmetikust aki trehányul csinálja meg..

Mindemellett szerintem megéri, persze mindenki maga dönti el, hogy mi éri meg neki.. Nekem nagyon csúnya, pici pilláim voltak, ami a spiráltól sem lett szebb..

2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!