Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence műszempilláról tapaszt...

Essence műszempilláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vettem, de eddig csak sajna rosszat olvastam róla... :S
2010. ápr. 12. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor minek vetted?

sztem minden műszempilla ugyan olyan

2010. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert le volt árazva és gondoltam veszek egyet. és csak most olvastam utána.... :S
2010. ápr. 12. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:
mégegy kérdés: Többször is lehet használni, vagy csak egyszer?:D
2010. ápr. 12. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó,és többször is lehet használni,ha szépen leszeded.Viszont a 20kerületbe van egy fodrász kellékes a templomnál a buszmegállóval szemben,ahol lehet kapni 500Ft-ért és azok tényleg baromi jók.Van ami kevésbé feltűnő és extra durva is.De ha ilyet veszel ajánlom,hogy vegyél mellé egy műszempilla ragasztót(600Ft körül,fehér tubusos) is,mert ami benne van az gagyi.A műszempilla ragasztó pedig nagyon sok ragasztáshoz elég.
2010. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

Kipróbáltam nemrég, de csak az egyiket raktam fel de azt sem teljesen ragasztottam oda. szerintem nagyon jó :)

Bár még ez az első műszempillám, szóval nem tudom a többi milyen lehet...

Sajnos nem pesti vagyok, de nálunk is van fodrászkellékes, és amit ott láttam elég ronda, mert nagyon látszik, hogy mű. olyan természetellenesen dús, és egy vonalban végződik, szóval az ronda :S

De lehet kapni ilyen olcsón is műszempillaragaszgót?:O Mert ha többször akarom használni ez tényleg nem elég... :S

Még egyszer köszi :)

2010. ápr. 12. 20:24
 6/7 anonim válasza:
Vigyázni kell azonban! A kíni szempillák kifejezetten nem alkalmasak az amatőr kéznek. Mivel nem a leghajlékonyabb,mivel műanyagból készült,nem mint ami az eredeti hajból... Ezért nehezebb felhelyezni....
2010. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*KÍNAI (elírtam bocsi )
2010. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!