Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném befestetni a hajam,...

Szeretném befestetni a hajam, a sötétbarna hajamba jól állna a vörös melír?

Figyelt kérdés
vagy csak úgy hogy az alsó vége van befestve,az is nagyon tetszik!!!! Vállíg érő a hajam és vasalom,s szeretném egy kicsit extrémebbé tenni! ez jó ötlet?
2008. szept. 25. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. De, ha túl sötét a bőröd, akkor én meggondolnám. Nem lenne előnyös. És egy kicsit öregít is azt hiszem.

Egyébként meg feldobná a barnát egy kicsit; nekem konkrétan tetszik a vörös melír. Na nem a túl feltünő, gondolok a pirosas színre.

2008. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a nagyon feltűünőre gondoltam!Múltkor mikor vágattam nézegettem a sablont és voltak olyan színek amilyenek a falevelek mikor vörösödnek,s akkor mondta a fodrász jól állna.De nem is tudom!?Még sose volt festve s nem szeretném elszúrni,a bőröm elég világos...köszi a válaszod!:)
2008. szept. 25. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én pl nem szeretem a vöröset kombinálni a barnával,de ez csak az én véleményem. Mit jelent az,hogy az alsó vége?Hogy a hajad vége??? Megmondom őszintén nekem az sem tetszik,mert olyan minta le lenne nőve az ember haja. De miért nem úgy csinálod,hogy leválasztod a hajad felét,és az alját befested vörösre a teteje meg marad barna? Nekem mondjuk ez nagyon tetszik. És miért pont vöröset akarsz,ha szabad kérdezni?
2008. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha valami szép vörösset választasz akkor jól fog kinézni, sőt ha ezt még kombinálod még fekete melírral is, mit mondjak nekem nagyon tetszik.De szerintem ne az alsó végeket festesd be, hanem a tetejét:)
2008. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
egyéntől függ,nem is igazán maga a haj színe ,formája számít.Akinek túl kislányos az arca annak sztem nem ajánlatos ezt bevállalnia mert nagyon üti egymást,de ha az egyéniséged ilyen extrém akk sztem vágj bele.
2008. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért vöröset,mert tetszik és egyszer szeretném kipróbálni!! S mikor ha nem most!?:)
2008. szept. 27. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sötét barna hajam van és volt benne vörös melír több árnyalatban is kiprobáltam, de nagyon gáz:S
2010. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vörös melíros + a furfrum teljesen vörös, de nekem tetszik és sokan mondják, hogy jól áll....Szerintem csak az árnyalatot kell eltalálni:)

Sok sikert...

2010. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!