Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen melír illene a fekete...

Milyen melír illene a fekete hajamba?

Figyelt kérdés
Vállig érő fekete hajam van.Valamivel fel szeretném dobni,és a melírozásra gondoltam.Milyen színt ajánlanátok bele?
2009. jún. 4. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A vörös megy hozzá.
2009. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a piros az olyan rocker hatást kelt :] de passzol bele
2009. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lila, de az az intenzív lila.

Vagy rózsaszín, piros... ezek amik a legjobbak benne.


Esetleg szőke, de az már nagyon unalmas.

Kék is szép, de nem biztos, hogy látszik benne. Esetleg narancssárga, de az meg nem mindenki szerint szép.


Nem tudom mi menne az egyéniségedhez, olyat válassz amivel meg tudsz jelenni a legtöbb helyen és ami illene hozzád.

2009. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem a lila illene bele!! élegalábbis én lilát tennék bele egy jó tanács HA TÚL SÖTÉT LILÁT VÁLASZTASZ AZ NME ANNYIRA LÁTSZIK A LEGJOBB A KÖZEPES ÁRNYALAT
2009. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A feketébe nagyon szép a kék melír is.

[link]

[link] itt októbernél találod van :)

2009. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A szőke ez nagyon gáz lenne?

Ha megfogadom a tanácsotokat és kékre vagy lilára vagy vörösre melírozok és ha elmegyek a fodrászhoz,ő egy alkalommal megfogja tudni csinálni?Úgyértem h az alapszín elég sötét a melír szín meg világos.

2009. jún. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!