Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért vagyok mérföldekkel...

Miért vagyok mérföldekkel csúnyább kevesebb sminkkel? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Van egy alap smink, amit mindig fel kell raknom, ahhoz, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ez abból áll, hogy alapozó, vékony tusvonal, szempillaspirál, szemöldökpor. Szinte teljesen átalakít. Viszont ezt a sminket a tusvonal miatt nem tudom 5 perc alatt feldobni, pedig jó lenne néha rövidíteni a készülődési időmön, de ha a felsoroltak közül bármelyik terméket elhagyom már nincs összhangban, olyan "üres" és ilyenkor nagyon csúnyának érzem magam és ez elrontja az egész napomat. Mások olyan szépek egy kis szempillaspirállal is, de rajtam egyáltalán nem dob annyit.
2016. máj. 9. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Nekem muszáj alapozó, szemöldökceruza és szempillaspirál.

Ha nem rakok alapozót, akkor fénylik a bőröm , plusz az alapozó szépen egységesíti, teljesen más, mint nélküle -> nem vakolat! tényleg csak egy vékony "épphogy" réteg.

Ha nincs szemöldökceruza, akkor borzalom... Nagyon hiányos a szemöldököm, és világos is. Így meg rögtön mérföldekkel jobba az egész, eretet ad az arcomnak.

Ha meg nincs szempillaspirál, nem látszik, h van szempillám, és olyan a tekintetem, mitha sírtam volna.

Szóval ezzel nem vagy egyedül. :)

2016. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Kísérletezgess esetleg más termékekkel. Ha elhagyod a tust, használj erősebb szempillaspirált, akár műszempillát, vagy valamilyen szemhéjpúdert. Az kevésbé erős, de mégis van valami a szemeden.

Szerintem csak meg van szokva az arcod tussal, és furcsa magad másmilyen sminkben látni.

2016. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami nagyon bonyolult cicaszemet csinálsz? Mert hasonlóan sminkelek, alapozó, korrektor, pír, szemöldökpor, felül tus, alul por, spirál, és ez megvan 5 perc alatt. A tus behúzása kb. a legrövidebb, 10 mp alatt megvan.
2016. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!