Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok és olcsó, vagy kevesebb...

Sok és olcsó, vagy kevesebb és drágább smink?

Figyelt kérdés
Nektek mi a vásárlási szokásotok? Sokat vásároltok olcsóbb termékekből, vagy esetlegesen többet áldoztok egy felső kategóriás, márkás termékre?
2014. dec. 25. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, tuti drágát vennék és kevesebbet.

Jelenleg anyagi okokból olcsó és kevés van. Szempillaspirál (Essence), korrektor (Catrice) és színezett ajakápoló (Yves Rocher) ennyiből áll a sminkkészletem.


21L

2014. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Is-is.Általában olyan dolgokat próbálok beszerezni drágább márkáktól amelyeknél fontos,hogy tartós legyen pl.alapozó,korrektor,arcpír....de van,hogy olcsóbb márkáktól tetszik meg valami.Vegyesen
2014. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak korrektort és spirált használok, azt is ritkán, mindkettőből van bevált olcsó termékem amit szeretek, fölösleges lenne drágább cuccokkal kísérleteznem.
2014. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem vegyesen vannak sminkcuccaim a lovelytól a mac termékekig. Szerintem nem túl sok, de van aki szerint hatalmas mennyiség...pirosító és szemhéjfesték van több, alapozó, púder, korrektor, spirál csak az az egy, amit épp használok.
2014. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kinek mi az olcsó. az én szempillaspirálom pl 4000 forint, ami egy 1000 forintos essence-hez képest drága, de egy tízezres lancome-hoz képest meg olcsó.
2014. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a szokásom hogy jó minőséget veszek, nem az árat nézem, se a márkát. Neten elég sok helyen utána lehet nézni vásárlás előtt hogy mit érdemes venni.
2014. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minőség függő nálam, nem olcsó vagy drága. Egy drága cucc is lehet kritikán aluli, meg egy olcsó is jó.
2015. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!