Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez sok smink 14 évesen?

Ez sok smink 14 évesen?

Figyelt kérdés

-BB krém (vékonyan a nem tul eros helia-d kremje)

-korrekror (nagyon pattanásos vagyok :/)

-szemceruza (csak a felso szempillák alatti resz talan felso vozvonal vagy nem tudom mi a neve)

Szempillaspirál (egyszer athuzva csak mert nagy pillakat csinal

Szinezett szajfeny (beleutogetem a szamba mert eleg eros korall szine van de igy csak epphony szint ad neki)

Suliba nem szoktam hasznalni csak varosba es minden deluton mikor baratokkal talalkozok majd jovire szeretnem csak hasznalni delelott is ezeket mar a gimiben :)


2016. ápr. 17. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És h a kérdésre válaszolnak, szerintem ez egyáltalán nem sok, én is kb ennyi sminket használtam 14 évesen :)
2016. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Már bocsi hogy ezt mondom de a kozmetikus kinyomkodja es elfertőzi a bőrödet , akik kozemtikushoz járnak ugyanúgy pattanàsosak maradnak.Hetről hétre javulni kéne de semmi es még fizetni is kell. De vannak ezek az organikus olajok meg más tippek azok be válhatnak.
2016. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 12.válaszolónak üzenem, hogy a kozmetikus nem fertőzi el a bőrt, ugyanis előtte lekezeli mindenfélével, h megtisztítsa a bőrt, épp ezért. Ráadásul meg megy a gőzgép is, h lönnyebb legyen kinyomkodnia,aztán ha kész, akkor is megtisztítja. Úgyhogy ez hülyeség h elfertőzné.

A kérdésre válaszolva viszont, sztem egyáltalán nem sok ez a smink :)

2016. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Válaszoló , en jo tanácsként mondtam ezt hogy ez nem megoldás , ha annyira csodás lenne a kozmetikus akkor nem lenne pattanásos a bőre senkinek.
2016. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!