Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesnek csinálnak műkörmöt?

13 évesnek csinálnak műkörmöt?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyiért?Előre is köszi a válaszokat!
2010. ápr. 3. 19:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ápolt a körme az alap. Láttam már én olyat, hogy le volt festve a körme alatta meg tiszta kosz volt... Meg sok lánynak nő a körme összevissza és tiszta retek.

Van egy évfolyamtársam aki 8.os és szabályosan karma van, de minden héten más. (család barátja ilyen kozmetikus meg mi aztán ő csinálja neki.) Fiúk olyanokat mondanak róla... Fiúknak egyáltalán nem tetszik a műköröm..

2010. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kipróbálhatod szerintem ha tetszik. Nekem 14 évesen volt először (a tánciskolabálra), aztán volt még párszor ritkán. Most 20 éves vagyok és már régóta nincs :)

Ennyi idősen valahogy nagyon nagyon sajnálok rá kiadni 3500 Ft-ot (kis faluban lakom, itt annyi). Ráadásul elvékonyította a saját körmöm...


de sztem gyűjts pénzt anyukáddal, vegyetek egyy uv lámpát meg zselét, és csináljátok otthon :D én gondolkozom rajta..

2011. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 FB79 válasza:
Szerintem is gáz általános iskolás lányoknak műköröm. A smink és hajfestés is szerintem. Ha lányom lenne, nem engedném egyiket sem általános iskolában.
aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!