Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesnek csinálnak műkörmöt?

13 évesnek csinálnak műkörmöt?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyiért?Előre is köszi a válaszokat!
2010. ápr. 3. 19:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz ha 13 évesen műkörmöt akarsz.ha tetszik legyen.nekemis 13 éves korom óta van:D

4000-5000 az első a töltés kb 3000-4000 között van:D

2010. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem anya csinált zseléset 11-12 évesen és tök jo volt nem volt hosszú sem csak sima franncia volt rajta virágokkal és szépen megerősödött alatta a körmöm :D most 14 vagyok ( most nincs mert mindig lekaparom xD ) de bnőm 12 és neki is van :D
2010. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
14%
bocs de a műköröm már rohadtul nem menő.xD
2010. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de nem is azért csinálják mer menő... valakinek az alap körme törik, ronda, stb, van aki meg nem "menőt" kér, hanem elegánsat, amiről te meg nem mondod, hogy mű, hiába vagy ekkora "szakértő"
2010. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
39%

A műköröm akkor sem való egy 13 éves KISlányra, ha addig ér, amíg az igazi körme és Barbie babák vannak rápingálva! Nem is tudtam, hogy ilyen sokaknak van műkörme már ilyen fiatalon, szomorúan olvasom a kommenteket, azt reméltem többen állnak mellém, pedig nem vagyok se prűd, se öreg (21/L vagyok) se vallásos, stb. Nekem is volt műkörmöm, 17 évesen a szalagavatómra...Nem a műkörömtől lesz valaki nőiesebb, és egy 13 KISlány különben se akarjon még NŐ lenni! Ezek csak apró lépések, de minden női dolgot egyre korábban kezdenek a gyerekek manapság, és ebből lett az, hogy ma már egy csomóan 14 évesen vesztik el a szüzességüket! Lehet, hogy a kedves kérdező amúgy rendes lány, és csak a többieket akarja majmolni, mert be akar illeszkedni egy társaságba, de azok viszont igenis a szomorító statisztikát duzzasztják. Azok a műkörmösök, akik csak azért bátorítják ezt a szegény gyereket, mert növelni akarják a kuncsaftok számát, nagyon szégyelljék el magukat!

A kérdezőnek: Majd amikor nyáron végigmész az utcán a vadi új műkörmeiddel, a szolid magassarkú cipődben és a fejeden 2 kiló alapozóval meg sminkkel (mondván, hogy a patikat valahogy el kell takarni), és perverz munkások szólogatnak be neked, akik 17-nek néznek, gondolkozz el azon, amit mondtam! És ez még csak a lightosabb verzió...


U.i.: Az én körmömet tönkretette a műköröm, és nem megerősítette, bár lehet, hogy másoknak használt, de akkor is jó, ha tudjátok: LÉTEZNEK ÁM KÖRÖMERŐSÍTŐ LAKKOK IS!! Úgyhogy ez a "muszáj, mert törik a körmöm" duma baromság!

2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
attól, hogy te bénán szedted le, még nem biztos, hogy másnak tönkreteszi.... és nem minden esetben használnak a körömerősítők úgy, hogy szép ápoltan meg tudjon nőni a köröm. nem kell szélsőségekbe menni, nem karomra gondolok, hanem pár milis szép ápolt körömre...
2010. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
a munkások meg talán csak az apácáknak nem szólnak be.
2010. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A munkás a 13 évesnek se szólna be ha tényleg látná, hogy annyi!
2010. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csináljon ha akar, de csak zseléset.. meg arra vigyázni is kell, és hát... én 14 vagyok, nem szeretnék műkörmöt. Én festem magamnak, és az pont így jó...


de ha az anyja lennék, nem engedném : 4000ft-ot azért, hogy szépek legyenek a körmei? 16 évesen persze hogy szépnek kell lenni a körömnek, de 13 évesen... hmm... nemtudom...

2010. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg éppoly fontos minden korban...akkor kell szép lennie amikor a viselője elkezd figyelni rá, hogy ápolt legyen.. : )
2010. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!