Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok helyen látom, hogy műkörmö...

Sok helyen látom, hogy műkörmöt olcsón csinálnak. Ti elmennétek egy ilyen körmöshöz, vagy nem bíztok abban, hogy jól dolgoznak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

én amikor először csináltattam sok helyen kérdezősködtem.

a legolcsóbb azt mondta 2500, a legdrágább auzt h 8 ezer.

Na elmentem egy olyanhoz aki 6 ezerért csinálta, és úgy elcseszte hogy alig bírtam eltűntetni a gombákat a körmömről. az egyik barátnőm meg elment a legolcsóbbhoz és semmi baja a körmének:S

én mondjuk nem biztos hogy elmennék egy olyan olcsóhoz. már magamnak csinálom, kértem szülinapomra körmös készletet és lám, jobban megcsinálom mint a "szakemberek":)

2010. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én elmennék az olcsóhoz is. ha olcsó akkor nem nagy gáz, ha mégis elbénázza. egy próbát megér, mert lehet h tökjó és akkor megvan a legjobb műkörmös :D
2010. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3000ft ért csinálom díszitéssel együtt és mindenki azt mondja hogy igényes a munkám. És nem azért nem csinálom drágábban, mert béna vagyok, hanem mert nem szalonba dolgozok. És hobbyból csinálom délutánoként és nem ez a megélhetésem forrása.
2010. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ár nem mindig tükrözi a tudást az a helyzet. Ahol én vagyok ott 10000 egy új szett, na most ezt nem tudom ki képes megfizetni...szerintem az olcsóbb az egy reális ár, mert persze sok önköltség van abban hogy valaki körmöt tudjon csinálni, de ha arany árban adja valaki akkor nem biztos hogy megtérül a befektetett pénz. az árakat meg általában a szalonok szabják meg, ha egyéni vállalkozó akkor meg persze önmaga uh szerintem ha tudod keress rá emberekre akik nálatok vannak a nails.hu vagy mukorom.hu oldalakon és ott a feltöltött képek alapján tudsz tájékozódni a munkájukról megye és város szerint is lehet keresni legalábbis a nails.hu-n igen ha jól emlékszem
2010. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!