Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karos e a ragasztos fogpiercing?

Karos e a ragasztos fogpiercing?

Figyelt kérdés
Akarok tenni, de kicsit felek, hogy talan karos lenne a fogamra. Allitolag a baratnom szerint, neki van, egy-ket evig tart es egyaltalan nem karos. Szerintetek mennyire igaz ez ?
2008. szept. 20. 21:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nah csak gondoltam elmondom, hogy voltam ma a fogorvosomnal, es aztmondta, hogy o nagyon szivesen feltesiz nekem ket perc alatt, de szerinte inkabb ne, mert kicsit le kell csiszolni a fogzomancbol hogy odalehessen azt ragasztani, majd meglehet hogy egy bizonyos ido elteltevel elszinezodik ott a fog. Es ha mar nemtetszik a pierc, muszaj lesz majd hasznalnom, hogy ne latszodjon az elszinezodes.

Szoval engem valahogy meggyozott. Azthiszem megse fogok tenni. :)

2008. szept. 22. 17:08
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó hogy leírtad kedves kérdező,de ilyen piercinget amúgy hol lehet kapni???
2008. szept. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nemtudom, de valoszinu, hogy a fogorvosnal lehet kapni. :)
2008. szept. 25. 12:43
 14/15 anonim válasza:
100%
Hát nekem is van fog piercingem és nekem simán csak ragasztották már 1hónapja fent van ...az attol függ milyet akarsz tetetni mert ha örököset akkor csiszolják a fogadat és belefurják a piercinget amitöl késöbb feketedni kezdhet a piercing körül a fogad de ha ragasztják ami valoszinü nem örökös az nem kárositja a fogat...üdw
2008. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
másfél éve megvan semmi baja fogorvos csinálta és nagyon szép =)
2010. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!