Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karos e a ragasztos fogpiercing?

Karos e a ragasztos fogpiercing?

Figyelt kérdés
Akarok tenni, de kicsit felek, hogy talan karos lenne a fogamra. Allitolag a baratnom szerint, neki van, egy-ket evig tart es egyaltalan nem karos. Szerintetek mennyire igaz ez ?
2008. szept. 20. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem januárban tették fel fogszabályzóragasztóval, azóta is ott van. Én semmit hátrányát nem vettem észre, nem érzékenyebb, nem rosszabb mint a többi. És sokan észreveszik, megdicsérik (bár nem ezért csináltattam).
2008. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoval aztmondod hogy erdemes kiprobaljam ? Nagyon tetszik nekem is amugy.
2008. szept. 20. 23:24
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem vállalnám be, mert nagyon rossak a fogaim. A fogorvos szerint genetikailag örököltem és még a nyálszerkezetem is olyan, hogy rontja a fogaimat. De ha egészségesek lennének akkor kipróbálnám.
2008. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kedves kérdező,ebbe segíthetnél nekem hiszen én is szeretnék. Hol lehet kapni a fogpiercinget,és ki rakja azt fel? Csak fogorvos teheti fel? És mennyiért? Köszi ha válaszoltok...Puszi:)
2008. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
van olyan kozmetika,ahol raknak fel...de am meg lemarják ott a fogzománcodat,és úgy ragasztják fel!szóval azért káros sztem!
2008. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hogy lemarjak ? Hhhh, nekem a baratnom, elegge reszletesen elmeselte, hogy ez, hogy mukodik, es aztmondta, hogy nemkarositjak ezzel a fogzomancot. Szoval csak egyszeruen felragasztjaok a fogra a kivalasztott piercinget, ami mellesleg barmilyen fele lehet. Valami olyasmit mondott meg azthiszem, hogy lezerrel rogzitik, vagy valami hasonlo.

Szoval lehet hogy az olyan fogpiercinget, amelyiket beleultetik a fogba, vagy hogy mondjak annak, lehet annal serti a fogzomancot. De a ragasztosnal, allitolag egyaltalan nem.

2008. szept. 21. 15:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Amugy en ugytudom, hogy csak fogorvosi rendelokbe lehet csinaltatni. De mivel az unokatestverem fogorvos, holnapra megprobalom megerdeklodni reszletesen. :) (A harmadik valaszolonak)
2008. szept. 21. 15:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, nekem a körmösöm csinálta. Ő fogszabályzóragasztóval tette fel, azóta is tart, fogorvos le tudja szedni. A másik lehetőség, hogy megcsiszolják picit a fogat, csinálnak bele egy "mélyedést" persze csak éppen hogy és abba rakják bele az ékszert. Én azt azért nem vállalnám be. Jó ez is nekem.
2008. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltattam egy kozmetikussal és kb. 3 óra hossza múlva leesett, majdnem lenyeltem...jó mi?

utána csak akartam nagyon ,és elmentem egy jó fogorvoshoz, aki szépen felragasztotta a helyes módszerrel, és fél évig kibírta.Utána álmomban esett le, majdnem lenyeltem megint, de reggel kiköptem mert észrevettem h nincs fent.

2008. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vok, jahh és semmi baja nem lett a fogamnak...
2008. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!