Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 9 w-os uv lámpám túl gyenge,...

9 w-os uv lámpám túl gyenge, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Írtam már egy kérdést ezzel kapcsolatban, de mára már egyértelmű, hogy a lámpa a gagyi. Pedig 2 hete vettem, szoval nem régi a cső, stb. Van rá egy év garancia, de nem éri meg nekem vissza postázni és küldenek egy ugyanilyen gagyit, szóval inkább vennék egy normálisabbat. Aki ért hozzá, mit ajánl helyette? Borzalom, hogy már egy órát ültem a lámpázás miatt egy helyben, és még akkor is elmosódott az egész! Légyszi adjatok jó tippeket, mit és hol vegyek ehelyett! Köszönöm!
2016. febr. 19. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2*9W
2016. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha az egy lépéses lakk simán megszárad a 9w-os alatt, csak a többlépéses nem? Akkor is lehet a lámpa hibája? Vagy tényleg én csinálok rosszul valamit? Mert most a 2 in 1 teljesen megkötött alatta!
2016. febr. 19. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy túl vastag rétegben kented, és nem tudott átkötni.
2016. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sőt most azt is kipróbáltam, hogy az egylépésesre rámentem a fedőlakkal-tudom, hogy nem szükséges, csak kíváncsi voltam, hogy azon megköt-e a fedőlakk és az is megkötött. De most akkor azt nem értem, hogy ha meg a sima lakkot vékonyan kenem, akkor meg tök csíkos lesz.
2016. febr. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!