Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánlotok...

Milyen sampont ajánlotok zsirosodó, vékony szálú, gyenge tartású hajra, hogy dúsabbnak nézzen ki és tartósabb legyen?

Figyelt kérdés
Hajlakk, zselé, hajhab és társaik nem használhatók, mert attól csak még zsirosabb lesz.
2008. okt. 31. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben a gyógyzertárbol vennék vmi sampont ....kérdzd meg az eladokat h mit ajánlanak!!
2008. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Rengeteg sampon van keress vmi jót és én tudom azt is ajánlani,h szárításnál folyamatosan lehajtott fejjel legyél mert ugy dusabb hatása lesz.
2008. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb: fodrász sampon, wu2 vagy herbáriás gyógynövényes,de head&shoulders és társait ne, balzsamot se meg semmit, hagyhatod simán meg sázradni is a hajad,csak előtte nyomkodd ki. Próbáld ki tartósabban és ne moss annyiszor hajat és szép lesz :)
2008. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Együttérzésem, ugyan ezzel a problémával küzködöm. És sajnos én cáfolatot írnék. Én már mindent kipróbáltam. Wu2-t, Head and Shoulders-t, gyógyszertáros samponokat, gyógynövényes samponokat, sőt, végső kétségbeesésembe még sörrel is megmostam, mert azt hallottam, az segít. Hát nem. De a sör megutáltam, mert 3 napig olyan szaga volt a hajamnak. Nekem egyedül a fodrászom sampona jó, mert attól 3-4 napig nem zsírosodik, de olyat nem találok sehol.

Én is lehajtott fejjel szárítok hajat, aztán a frufrumat körfésűvel formázom, de teljesen mind1 neki, úgy áll, ahogy ő szeretne, én meg nem merek kimenni utcára.

Szóval, ha vki tud egy tényleg tuti megoldást, akkor segítsen, mert én már nem tudok.

2008. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csalántea öblítés, meg a csalánlevél tinktúrát már próbáltad? Nekem azok segítettek, meg segített még a főzött háziszappan, amit még a nagymamámfőzött sok sok évvel ezelőtt és a padláson találtam.
2008. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!