Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barackszínű körömlakkot...

Barackszínű körömlakkot keresek, de nem találok sehol. Hol vehetnék?

Figyelt kérdés
Márka, és a száma is érdekelne a lakknak. Nem olyan szeretnék ami halvány, hanem ami intenzív, hogy nem látszik az a fehér részt a körmöm végén, ha befestem vele... huh remélem értitek : D
2010. márc. 28. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
DM? Rossmann? Müller? Avon? Oriflame? Net?
2010. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én s-he -t szoktam használni. és abból van sötétebb.nézdd meg sztem dm-be vagy rossmanba.
2010. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogy hol, de a Moyra körömlakkok jók..nemtudom a számát, de itt a link:

[link]

2010. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pl ez a moyra ez is olyan, hogyha felkened akkor nem ilyen hát nem tudok jobban fogalmazni tömény színe lesz hanem kicsit áttetsző, ezért szeretem én is a she-ket mert azok intenzívek... láttam is belőle, csak féltem megvenni gondoltam az is ilyen. De akkor ezek szerint az jó lesz:)

köszönöm mindenkinek

2010. márc. 28. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
én a moyra-t két három rétegben felviszem, és szép színe lesz. ezt a lakkot próbáltam, innen rendeltem.rengeteg színű ilyen lakkom van, innen. a She se rossz, bár nekem már nagyon erős...
2010. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem:)


nah én meg találtam egyet, amilyen szeretnék nagyjából bár lehetne egy kicsit barackosabb.

a neve essence moonlight secret, ha valakinek szintén szüksége lenne rá


[link]

2010. márc. 28. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg mégsem jönne be, akkor nézd meg DM-ben, a francia manikűrös részeken. Ott szoktak ilyenek lenni. Nekem is onnan van (: Leírnám a nevét meg ilyeneket, de nem találom most.
2010. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keverj!Sokan mondják hogy szar az a körömlakk amit te keversz több szinből de NEM!Vegyél azonos márkájú naranycssárga,piros,rózsaszin és fehér festéket.Nagyon FONTOS hogy egy márka legyen.Szemsaccra bekevered egy kis tálban vagy ilyesmiben és felkened.
2010. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, de sikerült jót vennem. s-he lett belőle végül.
2010. márc. 29. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!