Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb a szemhéjfilc...

Melyik jobb a szemhéjfilc vagy a szemhéjtus?

Figyelt kérdés
Most fogok először venni,melyiket egyszerűbb használni.

2016. jan. 15. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Filcet könnyebb, de abból a legtöbb fajta elég selejt, nem fog rendesen vagy beszárad pár használat után, akkor már jobb szemcerkát használni is szerintem. Tushoz meg hozzá lehet szokni, de azzal eleinte sokat kell otthon gyakorolni. Elsőre nem fog menni egész biztosan.
2016. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használok ceruzát is,csak most ki akarok mást is próbálni,Chanel szemhéjfilcet néztem ki
2016. jan. 15. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

szemhèjfilcet konnyebb hasznalni,azzal erdemes megtanulni.

kremmania.hu/kremek/lovely-szemhejtus èn most ezt hasznalom. semmivel sem tud kevesebbet mint a drágább tarsai(tapasztaltam)

2016. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tusfilc pont olyan, hogy ha nincs jó technikád, nem számít, milyen márkát veszel.


Mint a spirál. Ha rosszul spirálozok, a Dior-ral is ugyanolyan szar lesz. Először gyakorolj valami olcsóval.

2016. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!