Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szemhéjtus fajta a jobb?

Melyik szemhéjtus fajta a jobb?

Figyelt kérdés

A filces vagy a folyékony tus a jobb?

Tudtok konkrét márkát ajánlani ami vékony vonalat húz?



2014. aug. 20. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
És a korrektorok között a folyós a rúzsalakú,vagy melyik a legjobb?
2014. aug. 20. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
ez emberfüggő, ki melyiket tudja könnyebben és szebben használni
2014. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Quasar07 ***** válasza:
Én a folyékony tusfilcre esküszöm, én azzal tudok bánni. Avonosat szoktam venni, nekem nagyon bevállt, szeretem.
2014. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A filcesen kicsit könnyebb az elején használni.Vannak olyanok is,aminek az egyik vége vastag,a másik meg vékony vonalat húz.

Amúgy a korrektorok : A folyékonyat a szem alatti karikákra csinálták elsősorban.Ezért arra az a legjobb.De a sima "rúzsos" csomagolásúak is jók,csak kevésbé hatékonyak rá.Ezeket inkább az arc többi részére érdemes használni.

2014. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Folyékony tussal tanultam tusvonalat húzni és azóta is csak azt szeretem igazán. A filces tussal csak az a bajom, hogy nem érzek "kihívást" a használata során. Mintha rajzolgatnék és ezt nem annyira szeretem.

Vékony ecsetes folyékony tus a Rimmel és talán az essence tusa, filcesből nekem csak egy van, ami iszonyat vékony (Manhattan).

Neked kell kitapasztalni, hogy melyikkel dolgozol könnyebben.

2014. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ksztella ***** válasza:
Én szemhéjtust a filceset használom,én arra esküszöm. :) Korrektor meg a szem alati arikákra a folyékony a legjobb.
2014. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A manhattan filcese nagyon rossz.. 1-2 hasznalat utan alig fog a szememre es ugy nez ki mintha ceruzaval csinaltam volna.. De kezdo kent jobb a filced, csak jo markat valassz
2014. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!