Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez tényleg sok 13 évesen?

Ez tényleg sok 13 évesen?

Figyelt kérdés

Festem a körmöm. Suliba visszafogottabb, halványabb színekkel (barackszín,babarózsaszín,halványrózsaszín,gyönygházfényű,levendulalila), az iskola nem tiltja. Szünetekben szoktam erősebbre kifesteni (lila, bordó,kék stb.)majdnem mindig ki van festve a körmöm.

Vasalom a hajam. Nem minden nap, csak amikor hajat mosok (heti 2-3-szor). Egyszerűen ha nem vasalom ki a hajam, nagyon hülyén néz ki, nem az a szép göndör haj. Simán, csak megmosva össze-vissza áll, gubancos és olyan, mintha sörényem lenne:D

Sminkelem magam. Ez mindössze áll korrektorból (pattanásokra teszek, a pirosság elfedésére), szempillaspirálból, szájfényből. Néha (sulin kívül) egy kis szemceruza, halványan.

Géllakkot is szeretnék de azt nem engedi anyukám egyenlőre...

Olvastam, hogy ezeket sok szülő ellenzi. Most ez tényleg sok?


2016. jan. 1. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem.
2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez még belefér az igényesség kategóriába. (Nem mintha aki ezeket nem csinálja igénytelen lenne.) Ez még belefér 13 évesen
2016. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
abszolut. 13 evesen tul fiatal vagy hogy ekkora majom legyel.
2016. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
körömlakk, hajvasalás belefér, de nagy sminkelés nem kell még, szemcerka főleg nem, öregít. :)
2016. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sok, de igazán lényegtelen mások véleménye. Szüleidé a mérvadó.
2016. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
szerintem az gáz, hogy ennyit vasalod a hajad, tönkre fog menni és pár év múlva undorító lesz az egész és le kell majd vágatnod. szerintem szempillaspirálra sincs szükség, pláne minden nap..
2016. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Ugye már cigizel is?
2016. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szemceruzát tényleg csak nagyon nagyon ritkán használok.

És nem cigizek, sőt, egyenesen utálom a cigit, a szagát, meg mindent. Nem az a típus vagyok...

2016. jan. 2. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyre több fiú is festi a körmét, vasalja a haját vagy alapozót használ. Emiatt ne aggódj, anyukád úgy is megengedi. Hiszen lány vagy!
2016. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pont jó kategória.
2016. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!