Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 14 évesen korai...

Szlamb144 kérdése:

Szerintetek 14 évesen korai az orrpiercing?

Figyelt kérdés
az orromba szeretnék egy karikát, szerintetek?
2015. okt. 11. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem korai, 24 évesen úgysem akarnál már :)
2015. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hál' istennek anyád dönti el 18 év alatt.
2015. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez vadbika-karika még nem ment ki a divatból?
2015. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Veró2003 ***** válasza:
Szerintem korai
2015. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én köldök pc-t akartam hála istennek nem lett tök gáznak tartom a piercinget
2015. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így leírva,hogy orrpiercing ennyi évesen,gáznak hangzik.De belegondolsz,nem kulonbb mint egy fulbevalo,csak annyi,hogy az orrba van,és nem ehhez vagyunk szokva.Leglább ha kiszeded,gyorsan osszeforr a nyoma.Szoval ha tényleg nagyon szeretnél,meg a szuleid is,akkor végulis miért ne,ti dolgotok.
2015. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Korai.

Nézd én mikor 15-6 éves voltam ugyanezt átéltem; csakis feketébe voltam hajlandó járni (strandokon természetesen bakancsba és hosszú nadrágba), metált hallgattam és Jonathan Davis-ről álmodoztam amit fekete esküvői ruhánkba az oltár előtt örök hűséget fogadunk egymásnak...szóval az a tipikus megnemértett tipus.

Én tetoválást is szerettem volna nem csak peircinget, szerencsére a szüleim meghiúsították terveimet (amiért így utólag hálás vagyok, tekintve, hogy nem tudnám elképzelni az életem egy fekete angyallal a vállmon).

Mai napig szeretem a feketét és a kemény zenét, de azt hiszem a tomboló korszakom már lezárult...gondolj bele milyen leszel lyukkal az orrodon 30, 40 és 60 éves korodban. Szerintem korai még, ha majd nagyobb leszel és még mindig úgy érzed, hogy neked ez nem egyszerűen korszak (mint mondjuk nekem), akkor gondolkozz el ezen a kérdésen.

28/L

2015. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes, én egy kisebbet simán engednék a szüleid helyébe.

Ki lehet azt venni, ha kell.

2015. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!