Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen vehetek sminket?

14 évesen vehetek sminket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 évesen adhatnak el nekem sminket? Szóval eladhatják nekem? Alapozó kéne meg szempillaspirál, kb mennyibe kerülnek?

Az anyám egy őrült, nem viseli el ha a sminkjeihez nyúlok, nekem viszont nem vesz. :(

Köszi előre is:)

14L


2015. dec. 6. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire tájékozatlan kérlek....gumibelsőben nevelkedtél?

El fogják kérni a személyidet, Magyarországon 18 éves kor alatt nem is adnak el sminket. Január egytől pedig csak a sminktrafikokban lehet hozzájutni.


Persze, hogy adnak el neked...egy 8 éves is vehet..

2015. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem cigi vagy drog....akár 7 éves gyereknek is adhatnak sminket:) nagyon nem is értem ,hogy miért gondolod,hogy nem adhatnák el neked:)
2015. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D Nem tudom, csak eddig nem vettem. Kb emnnyibe kerülnek?
2015. dec. 6. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon eltérő lehet az áruk, de a neten is tudsz nézelődni, például felmész a Rossmann honlapjára, mert így fix árat nem lehet mondani.
2015. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiszerelés, minőség, márka, stb. függő az ára. Kamaszok ritkán vesznek magas minőségű, márkás cuccokat, mert azok akár több tízezerig is elmehetnek, de egy pár ezer forintért már kapsz olyat, ami elég korrekt. A legolcsóbbakkal vigyázz, mert oka van az árának, és rosszat is tehet a bőrödnek. Ha bemész egy drogériába, kérj bátran segítséget az eladóktól. Fiatalosak, és tudják, mire lehet szükséged!
2015. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sminket akarsz venni célszerű először utánanézni, kremmania.hu oldal tökéletes a célra, árakat is láthatsz ott, meg hogy hol tudod beszerezni. Meg hogy mit érdemes egyáltalán... az olcsó cuccok közt sok vacak van.
2015. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Essence és a miss sporty olcsó.

Ezeket rossmannban, Dm-ben, Müllerben meg tudod vásárolni.

2015. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Illegális.
2015. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!