Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen árban vannak a Chanel...

Milyen árban vannak a Chanel alapozók?

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy Chanel alapozót, de nem nagyon jön be, sötétebb egy kicsit a bőrszínemnél, és egy kicsit felviszek és úgy érzem, hogy megfulladok, de arra kíváncsi lennék, hogy ezek milyen ár körül forognak (14L)

2015. dec. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég drágák, az enyém 16ezer volt, úgy emlékszem, a legdrágább ilyen 19ezerbe került...
2015. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell rakd fel kremmaniara es ad el. Melyik chanel alapozo? Olyan 12-16 kozott van az ara
2015. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is rakd fel eladóként. amúgy durva,hogy valaki ilyen drága dolgot ad neked, és meg se fordul a fejében,hogy nem találja el a színt. jó személyesen ott lenni alapozó vásárlásnál.

17 körül van

2015. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem próbáld meg otthon, DIY-ba halványítani valami folyékonyabb, világosabb alapozóval. Egy Chanelt azért mégiscsak meg kell próbálni megmenteni, ha lehet.

Ez a videó hasznos lehet: https://www.youtube.com/watch?v=imqaj5gDVBU

Az árat már leírták a többiek, 15 ezertől 20 ezerig terjednek nagyjából az alapozó-árak a Chanelnél.

2015. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a chanel perfection lumiere velvet-et vették, és én is meglepődtem amikor megkaptam, mert nehéz kiválasztani úgy egy alapozót, hogy nem vagyok ott, (szerintem nem lenne szép dolog egy ajándékot eladni) így szerintem rendelni fogogk egy fehér alapozót és kivilágosítom, a szüleimnek aztt mondom, hogy nagyon tetszik, de közben nem :/ de nem akarom őket letörni, ha mar annyiért megvették
2015. dec. 28. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:

vagy ha nyáron szoktál barnulni,akkor jó lesz akkora. én pl télen és nyáron tök más árnyalatot használok. bár nyáron nem mindig praktikus az alapozó,de legalább akkor illene hozzád.

igen, én se hiszem,hogy megmondanám nekik.

2015. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!