Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Chanel szájfény szülinapra?

Chanel szájfény szülinapra?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sokat költeni kozmetikumokra, drogériás márkákat használok, nem ritkán sima saját márkásakat.

Viszont még sosem volt high end sminktermékem, és kíváncsi lennék.

Megéri ilyesmit kérni szülinapra, vagy értelmesebben is el lehet költeni azt a 12 000Ft-t?


2015. nov. 25. 23:51
 1/9 anonim válasza:
52%
nem mind1? tetszik? Ha igen vedd meg...annyire egyszerű..
2015. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Minden nőnek szüksége van egy nevetségesen drága rúzsra!! a szájfény is belefér :))
2015. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

A 2. válaszolóval értek egyet. Valahogy jó értéssel tölti el az embert, ha van egy méregdrága rúzs a birtokában. Ez megmagyarázhatatlan.

De ha belegondolsz, hogy abból a pénzből mennyi szajfenyt tudnál venni mondjuk egy dm-ben..

2015. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kérnék, de te tudod.
2015. nov. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
miért pont szájfény?? annyira idétlen és gyerekes, ráadásul egy szájfény nem ér tizenkétezret, még ha chanel, akkor sem. szájfényből teljesen jók a drogériásak. ha már mindenáron költeni akarsz, vegyél inkább chanel parfümöt vagy yves saint laurent rúzs, azok egy fokkal jobban megérik az árukat. de pont egy béna szájfény..
2015. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én biztos értelmesebben is el tudnám költeni. Hogy te hogy vagy vele, azt csak te tudhatod. :D

Szájfényre biztos nem költenék ennyit. 2-3 ezerért is lehet tök tartós rúzst, tintet venni. Szájfényből a legdrágább se csoda, szvsz a legkevésbé éri meg sokat kiadni rá.

Ha már mindenképp kozmetikumra akarsz költeni, inkább valami alapozó legyen. De én még inkább arcápolóra költeném, ott azért inkább megéri az árát a drágább (persze nem mindig :D). Vagy valami arckezelésre. Esetleg szemfesték palettára.

De nyilván ha ez a szíved vágya és belefér a keretbe, akkor vedd meg. Nem a lebeszélés a célom, te döntesz. :D

2015. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én se szájfényt vennék. egy jobb rúzst inkább,vagy alapozót.ezek talán többet tudnak,esetleg tovább bírják..esetleg egy jó ecsetkészletet.

nem hiszem hogy sokkal tobbet tud,mint egy olcsobb.

bár én tényleg kedvelem a kozmetikumokat,sztem sok ennyi egy szájfényêrt. mondom, én másra költeném.és engem amúgy is jobban vonzanak mondjuk a mac,vagy az yves rocher termékek.de ez csak egy példa.

amúgy krémmanian vannak vêlemények,olvasgass ott is,hogy megéri -e

2015. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

rákerestem közben krémmánián neked

Chanel Levres Scintillantes Szájfény - Krémmánia

kremmania.hu/.../ chanel-levres-scintillant...

Értékelés: 5/4,8 - 39 értékelés


a vélemények alapján megéri:)

annyit mondok még,hogyha ezt kéred,akkor ne pakolgasd,hogy jó lesz ez mèg alkalmakra:D mert csak van szavatossági ideje..de nyilván ne kutyasétáltatásokhoz hordd:D érted

2015. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja ès krémmánián a fôrumozóktól használtan tudsz is venni..pl 2500èrt láttam,1x próbált..nyilván ha nem idegengedsz más után használni..de ha nem olyan jó legalább nem buksz rajta annyit
2015. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!