Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon hülyén néznék ki, ha...

Nagyon hülyén néznék ki, ha úgy sminkelnék, hogy alapozót nem használok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy egyszerűen NEM BÍROM ELVISELNI, ha a bőrömön van a "vakolat". Irritál, nagyon rossz érzés, zavar. Arról nem is beszélve, hogy ha megyek valahova, kintről hidegből bemegyek egy melegebb helyre, rögtön "leizzadom", vagy ha nem, akkor orrfújás közben le is kenődik az orromról és környékéről.


Én a szemeimet szeretem sminkelni, de csak nagyon enyhén, azaz tus + szempillaspirál, néha még egy kis színt is teszek fel, de azt is nagyon keveset, nem szeretek feltűnősködni, tényleg csak finoman.


A számat nem szoktam hangsúlyozni, maximum ajakápolót/nagyon kevés szájfényt teszek fel.


Ilyen minimál sminkhez nagyon gáz, ha nem használok alapozót? Korrektort szeretnék használni a szem alatti karikákra, de alapozó nélkül nem merem, nem tudom, hogy mennyire lenne rossz ötlet így. Szerintetek?



2015. nov. 23. 13:24
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nem nézne ki hülyén, sokan csinálják úgy. Ha a korrektornak passzol a színe, akkor nem lesz gáz alapozó nélkül.

Egyébként vannak nagyon könnyű formulájú alapozók vagy ilyesmik, amiket nem, vagy csak alig lehet érezni az arcon, és nem érződik vakolatnak.

2015. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó csak akkor kell ha nem egységes a bőrszíned, ha nincs ilyen gondod akkor minek használnál? Nem egy kötelező dolog szemfestés mellé. Korrektorhoz sem... feltéve hogy megfelelő árnyalatú a korrektorod persze és nem üt el a bőrszínedtől.

Mondjuk alapozóból is lehet normálisat kapni, amit nem lehet leizzadni és nem törlődik le orrfújással sem.

2015. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használd ezt, én rajongok érte, amióta ajándékba kaptam, azóta nem is használok alapozót, mert felesleges. Ezt a nappali arckrémed helyett használd: [link] ilyen jó krémet még soha nem használtam, pedig nagyon sokat kipróbáltam már.
2015. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egységes a bőrszínem és majdnem hibátlan a bőröm - néha kicsit száraz - de soha nem mennék ki alapozó (vagy BB/CC krém) nélkül sehova. Akkor már inkább csak alapozás, mint szemfestés.
2015. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elhagyhatod az alapozót, ha szép az arcbőröd.Én sem használok soha, mert szerencsés a genetikám. Viszont azt javaslom, hogy gyakran krémezd az arcod, jót tesz neki.
2015. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bb krém+mattító púder a megoldás😺.de nyilván nem kötelező,de ezek alapvetően egységesítik a bőrt,ha vannak apróbb hibák,azt is elfedik. és sztem nincs olyan érzès,mint az alapozónál.

a púder viszont kell,úgy nem fénylik át

2015. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!