Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet leszedetni a...

Hogy lehet leszedetni a körmömről a zselét?!

Figyelt kérdés
Pár napja voltam körmösnél, nem raktak rá tip-et csak a rendes körmömre zselét. Kérdésem az, hogy ezt hogy lehet leszedetni? Fáj? Előre is köszönöm a válaszokat! (:
2010. márc. 6. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
dm-be lehet venni ilyen speciális zseléoldót az leszedi v pedig kapard le
2010. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer ollóval szedtem le... :S alányúltam az ollóval és úgy lejött,de ne utána papírvékonyságú körmeim lettek és borzalmasan nézett ki, úgyhogy sztem bízd szakértőre !!!!
2010. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem még olyan 3-4 hónapig megyek majd feltöltetni, utána viszont le szeretném szedetni! (:
2010. márc. 7. 12:43
 4/8 anonim válasza:
68%
nekem anyukám műkörmös..és higgyétek el, ez egy jótanács, nem kell szakértőhöz menni hogy leszedje a zselét, mert ugyanúgy szedi le ő is mintha, te otthon leszednéd magadnak, és utána ugyanolyan vékony lessz a körmöd, tök mindegy hogy te vagy szakértő szedi le!várj 1 hétig, mire elkezd lenőni, Nyúlj alá egy ollóval, vagy egy hegyes dologgal és oldalról ahol lenő kezd el felszedni, pikk-pakk lejön..:) sok sikert
2010. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ! (:
2010. márc. 7. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

én meg mint manikűrös azt tanácsolom, h reszeled le a tetejét, a végén pedig magától lejön a vékony pici réteg.

nem szoktunk ollóval alányúlkálni, mert az kettészedheti a körmöd, sőt le is szedheti, ha nem is teljesen a tövénél.

aki ollóval szedi le és manikűrös, az menjen vissza a suliba..

2010. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:47-es

Vagy nem tudod mi anyukád foglalkozása, vagy anyukád nagyon gyorsan menjen vissza az iskolapadba. Tilos lefeszíteni a zselét a körömről. Honnan szedte ezt a f@szságot? Az ilyen "körmös anyuka " inkább ne csinűljon műkörmöket!!!


A 19:57es manikűrös írta le jól mit kell csinálni!!!

egy másik műkörmös

2010. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (:
2010. márc. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!