Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Befogta a körömlakk sárgára a...

Befogta a körömlakk sárgára a körmöm hogy szedjem le a sárgát a körmömről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Körömpolirozoval! Màskor meg fesd be elöbb szintelennel, utànna szinessel!
2009. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam,de nem próbáltam a citromleves dörzsölést.
2009. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

sárgára festettem a körmöm védőréteget is kentem meg fehéret is alá nemértem hogy foghatta be

2009. okt. 8. 16:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A körmöd nem kapott oxigént, ezért sárgult be. Persze a mai kozmetikumok már hiperszuperek, csak javítanak mindenen, blabla persze nincs így... Egy ideig ne fest be újra. A citrommal dörzsölés tényleg használ, nekem legalábbis bevált.
2009. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Citromos melegvízbe áztatgasd!
2009. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
11%
szedd le a körmöket :D
2009. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
csak annyit tegyél hogy egy darabig nem használsz körömlakkot hagyd szabadon és dobd ki azt a körömlakkot amitől esárgultak a körmeid
2009. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden körömlakk (még a színtelen is!!) sárgítja a körmöket. azt nem érdemes elhinni, hogy nem, mert minden körömlakk tele van kemény vegyszerekkel, amitől óhatatlanul besárgul. a legjobb persze az lenne, ha egyáltalán nem festené valaki rendszeresen a körmét. ami nekem bevált, drasztikus kicsit, de gyors és hatékony: fogsz egy éles körömvágó ollót, és az éles oldalával, gyors mozdulatokkal végigkapargatod a körmeidet. nagyon szépen leszedni a ronda, elsárgult részt. arra kell vigyázni, hogy ne csinálj bele szántásokat, mert az elég csúnya.
2009. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez alkattól függ, hogy kinek mennyire áll ki...jó mondjuk ha egy deka zsír sincs valakin, akkor annak nyilván kiáll...:D
2009. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sőt, ha magadnak szeded, akkor könnyen el is ronthatod. Ezért inkább vagy ne szedd, vagy menj el kozmetikushoz (ha anyudat valahogy megbírod győzni).
2009. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!