Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az épített zselés műkörmöt...

Az épített zselés műkörmöt hogyan lehet leszedni/leszedetni? És mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Életem első műkörmére készülök, és szeretnék tisztába lenni vele. Hallottam hogy lenő, de nem lesz pénzem mindig újratöltetni, és az meg ronda ha lenőtt.
2010. ápr. 8. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lereszeled rendszeresen olyankor, mikor nincs pénzed rá.
2010. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni durvább papírreszelőket, azzal lereszeled a felületét. a hosszából meg körömcsipesszel vághatsz. de ha a felületét reszeled, légy óvatos, a saját körmödet nehogy lereszeld, elvékonyítsd. inkább hagyj rajta egy vékony rétegnyit a műkörömből, az majd észrevétlenül lenő. addig lakkozhatod esetleg
2010. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én igazából ha már nemakarom a körmöt, olyankor valami tompa ékalakvégű fapálcával a levegősödés alá nyúlok és szép lassan lefejtem a körmömről. lehet néha picit olyan érzés mintha a sajátod tépnéd, de gyorsabb és egyszerűbb mint az, hogy lereszeld teljesen.
2010. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!