Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy fessem ki a szemem, hogy...

Hogy fessem ki a szemem, hogy kibírjon egy éjszakát, és alvás után reggelre ne kenődjön szét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod úgy kifesteni! :D
2010. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :P mondjuk simán a szempillaspirál az nem jönne le, de szemceruzával vagy tussal is szeretném kihúzni :D
2010. márc. 5. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos alvás előtt mindenképpen le kell mosnod, vagy alvás után és utána rögtön kifesteni újra.

Miért kell, hogy megmaradjon?

2010. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem néha volt, hogy nem tudtam lemosni és megmaradt reggelre szétkenődés nélkül.


A vízálló szemspirállal szoktam kihúzni a szemem, úgy, hogy a spirálon levő festéket egy ecsettel kenem a szememre.

Ilyen ecsetet használok hozzá, sima rúzsecset:

[link]

Van direkt a szemhez való ecset is, még nem próbáltam, nekem jó az előző is:

[link]

(de hogy ezen itt mi kerül ennyibe..)

2010. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem az anyaga. mármint azt ecset fej anyagát kell főleg megfizetni, mert valami szőrből van ami természetes. ;)

19/L

2010. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

+luxusparfüméria, luxusmárka.. nem csak az anyag, a név is.

Nekem megfelel a rossmannos ecset is.

2010. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nekem ha ingyen adnák se kéne olyan ecset ami egy állat szőréből készült. jó a műanyag, v. műszőr is.
2010. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szempillaspirál lehet hogy reggelig megmarad, csak tudniillik a szempilláid eltörhetnek.Ugyanis a szempillaspiráltól kemények lesznek, így könnyen eltörnek.És amúgy sem egészséges így aludni.
2010. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fújd le kevés hajlakkal!nem vicc!valamint sok púder a szemed alá,és szemhélypúder fölé,nekem megmarad..púder után a hajlakkot...
2010. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja,és aludj kevesebbet!:)
2010. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!