Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen reggelre a tisztaság...

6 hetesen reggelre a tisztaságin mintha egy pici pirosas váladék lenne, alvás közben jöhetett ki, mert megszáradt. Baj van?

Figyelt kérdés
De olyan mintha véreztem volna este, már nincs, és csak az izgalomtól érzem furán magam. Mi a baj, ez természetes, vagy el fog menni a baba?
2008. júl. 7. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölsz akkor nincs baj . Nekem is volt ilyen nem is egyszer meg a méhem mivel kisebb a normálisnál , sokkal jobban fájt és feszült ! Sokat pihenj legalább az elején !!

Üdv:18.hetes Kismama:)

2008. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bevettem a MagneB6, remélem segít, most nincs csak a szokásos folyás, de ez miért lehet? Tágul a méhem és azért?Sajnos dologozom, így csak néha letüdok ülni, és csak a héten megyek előszőr dokihoz, mert még nem látot.
2008. júl. 7. 07:18
 3/12 anonim ***** válasza:
A MagneB6-ból 3X2 szedjél be, nekem is ennyit kell, mert volt hasonló "jelenségem" és pihenj sokat.
2008. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet teljesen ártalmatlan dolog, de jelezhet kezdődő gondot is.Én is így jártam,csak a 9. héten, nálam már a petezsák is szabálytalan volt(úgy tűnt megkezdődött a vetélés), így hormont kaptam, szigorú fekvésre ítéltek, és ma már a 19. hétben járunk :)))

Nem ijesztgetni akarlak,mert tényleg lehet teljesen ártatlan dolog is, de lehet gond is, amit meg lehet előzni, ha időben lépsz!!!

Szorítok nagyon Nektek!

Üdv.

2008. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utóbbi hozzászóló vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy az előző terhességem vetéléssel végződött, akkor én is már 5 napja szórakoztam a barnás cuccal, nem vettem komolyan, és csak akkor mentem dokihoz, amikor feltűnően sok volt, és akkor már késő volt...Ezért írtam, hogy inkább menj el fölöslegesen, mint később hibáztasd magad, mint én!

Drukkolok nagyon!

2008. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs most semmilyen folyásom, csak este jöhetet egy kis csöpp ki. A hasszurka peddig olyan, mint az elmúlt napokban, már nem olyan furri. Holnap tudok legkorrában menni a dokihoz délután, előbb sajnos sehogy nem tudom megoldani. (munkahely).
2008. júl. 7. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült ma elmenned dokihoz? Mit mondott a vérezgetésedre?
2008. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak tegnap reggel volt egy pici pötty. Azótta semmi, és ma megyek 17.30-ra, megírom, hogy mit mondott rá. Köszi az érdeklődést.
2008. júl. 8. 14:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Baktériális hüvelyfertőzésem is van, amit nem tud kezelni, mert félti a magzatott, ezért vérezhettem egy picit. Nagyon aggaszt és mérges is vagyok, mert májusban kezelt gyuladásos méhszájsbbel, mert P3-as lett a citológiám. És akkor nem nézte meg , hogy a gyuladás miért alakulhatott ki, és szerintem ez a baktérium már akkor ott volt, már rég kikezelhetett volna. Egyébként P2-es lett juniusban a citológiám, csak a bacik maradtak.
2008. júl. 9. 08:04
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és 8,4 mm-er csak a magzatvízet és a szikholyagott látta még, 2 hét múlva újra megyek, mert akkor már lesz szívhangja.
2008. júl. 9. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!