Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fül piercing jobban faj...

A fül piercing jobban faj mint az orr?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Fül piercing? Az sem mindegy ám, hogy a füled melyik részébe szúratsz.. Pl nekem tragusom van, és az baromira fájt, százszor jobban mint az orr.
2015. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es csak sima? de a porcba . ugy ertem h sorba vegig lőni a fülem .. es 1 mennyire faj?
2015. jún. 24. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Porcba nem szabad lövetni, mert törik.
2015. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fülbevalóm van porcban, mind a kettőt lőtték, nem volt velük semmi gond, nem tört, meg semmi. Csak egy pillanatig fájt, de teljesen tűrhető. Orr piercingem nincs, arról nem tudok nyilatkozni, hogy jobban fáj-e. :)
2015. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 librikus ***** válasza:
Láttál már okos ember - hölgy orrában karikát? Hogyan fogsz kinézni hetven éves korodban lukkal az orrodban? Ha választékosan, csinosan öltözködsz, az elég, hogy a megfelelő partnered megtaláld, vagy sikereid legyenek!
2015. jún. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem ne karika van hanem egy kis kő. hameg ven leszek hogyhw elerem azt a kort akk meg mar nekem mimdegy lesz hogy nezek ki. ki lesz kivancsi egy ven pinara . senki .. oltozni boztos nem ugy fogok mint egy kodus , de mimdegy lesz milyen lesz az arxom mert am is teli lesz ranccal az a lyuk meg elfog ferni :D
2015. jún. 28. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem industrial van a fülemben, szerintem egyformán rossz mindkettő, az orrnál kényelmetlen hogy felnyúlnak az orrodba a fogóval meg kicsit ki kell fordítani a szúráshoz meg ugye közel van a szemhez ami könnyezni kezd.
2015. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!