Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani jó szempillasp...

Tudtok ajánlani jó szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Igazából a kikötésem csak annyi, hogy "csináljon" hosszú pillákat és szépen válassza szét azokat, ha lehet vízálló legyen, de ez nem olyan fontos

2015. ápr. 1. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lovely sárga szempillaspirálja szerintem elég jó és olcsó is, bár nem vízálló.
2015. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lovely Curling Pump Up szempillaspirál (citomsárga a tégelye). Odaveri a többezer forintosokat, szépen és könnyen lehet vele dolgozni, szétválaszt, nem csomósodik. Nem vízálló, de azt mondtad, ez nem olyan fontos.

Az ára nevetséges, mindössze 650 Ft.

Az egyetlen spirál, ami nem potyog le néhány óra után a szemem alá, ellenben lemosásnál könnyű eltüntetni.


Ez nem az én szemem, csak gondoltam, mutatok egy képet is róla.

[link]


De csak akkor 'csinál' egy spirál hosszú pillákat, ha alapból hosszúak, ha nagyon rövidek, nem lesz fél centivel hosszabb hirtelen.

2015. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2015. ápr. 1. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
loreal miss manga
2015. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
max factor masterpiece transform. Pici szilikon keféi vannak, de csoád pillákat csinál:)
2015. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Maybelline Rocket volum express
2015. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maybellinne-tol a lila fekete, ami ket ecsetet tartalmaz, egyet az also es egyet a felso szempillakhoz. (Nekem az abszolut kedvencem az a they are real a benefittol. De az eleg draga es itthon nem is lehet kapni)
2015. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!