Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált tudtok ajánlani és mennyiért?

Figyelt kérdés
Hello kifogyott a szempillaspirálom amit kaptam (AVONos) mivel nekem nem jár az Avon és csak kaptam ezért nem tudok olyat venni. Szerintetek milyet vegyek a lényeg az h dúsítson és göndörítsen. Előre is köszi

2013. okt. 11. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem She van, XXL Waterproof, nem tudom már mennyibe került, de nem volt külnösen drága, és meg vagyok vele elégedve.
2013. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lovely Curling Pump Up 560Ft
2013. okt. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max Factor False Lash Effect a legjobb szerintem, de az 3000 akárhányszáz Ft. A Lovely még amit szeretek, a Curling Pump Up, vagy a Spectacular Me Volume.
2013. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az avon honlapján tudsz rendelni.:) Egyébként amit én használok, az is avonos. Narancssárga a külseje, Infinitize a neve. Én egyszerűen imádom, hosszabítja,dúsítja és göndöríti is a szempilláimat!:) Mikor először kipróbáltam,nem hittem el, hogy hosszú,dús , és még göndör is a szempillám. Én már rengeteg szempillaspirált kipróbáltam, de számomra ez nagyon bevált. Nem is tudom mit csinálnék, ha kivonnák a forgalomból!:D Én ezt tudom neked ajánlani, dúsítani és göndöríteni is fogja a szempilláidat, nekem ez a tapasztalatom.:))
2013. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. nov. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!