Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem fogják az ilyen gyűrűt az...

Nem fogják az ilyen gyűrűt az ujjamon eljegyzési gyűrűnek nézni?

Figyelt kérdés

Anya szeretne nekem venni egy szép ezüst gyűrűt, hogy legyen egy tényleg szép ékszerem tőle. Én nem vagyok nagyon ékszeres fajta, de ő ragaszkodik hozzá. Nézem az ékszerbolt weboldalán a kínálatot, ilyen gyűrűk tetszenek:

[link]

[link]

Szóval a kérdésem az, hogy ha néha felveszem, nem fogják eljegyzési gyűrűnek gondolni? Nem olyannak látszik? Engem zavarna, ha azt hinnék, mert a barátommal még nem tatrunk ott, még csak egy éve vagyunk együtt. Valahogy kellemetlenül érezném magam, ha nekem magyarzkodni kellene emiatt.



2015. márc. 17. 16:01
 1/3 anonim válasza:
100%
Ne a gyűrűsujjadon hordd, akkor nem hiszik azt :)
2015. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ilyenen agyalni. Én is hordom a nagymamám egyik régi aranygyűrújét, ráadásul a gyűrűsujjamon, mégsem kérdez soha senki semmit. Még a mostani páromat s így szedtem össze...
2015. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ha karikagyűrű lenne, akkor esetleg, de ilyen köves gyűrűket mindenki hord, nekem is van több fajta is.
2015. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!