Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi igaz a köldök piercinggel...

Mi igaz a köldök piercinggel kapcsolatban? Lent

Figyelt kérdés

Most szeretnék csináltatni, de amiket olvasok az interneten...nem biztos hogy megéri!

1.Teljesen beforr a lyuk, vagy marad valami nyoma?

2.Igaz hogy pár év után kiszakad?

3.Terhességnél tényleg megreped a bőr, ahol egykor a lyukak voltak?

4.Ti megbántátok vagy nem, hogy megcsináltattátok???

5.Divat még mindig a köldök PC?

6.Érdemes csináltatni, megéri hogy esetleg hólyagok vagy egyéb kinövések nőljenek?

7.A fiúknak mennyire jön ba?


2010. febr. 7. 18:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
aha,értem...na ez az amit nem szeretnék....hát nem tudom
2010. febr. 8. 15:50
 12/14 anonim ***** válasza:

szia

én nyáron csináltattam a köldök piercinget és kb-1-2 hétig nem tudtam hason feküdni de ez sztem normális ,A terhességdolodra csak annyit tudok mondani hogy van az interneten már terhes anyukáknak való köldök piercing annak a szára hoszabb és persze szilikonos az egész piercing ,

4, Nem bántam meg és nem is fogom 5, hogy ne lenne már divat mien jól néz már ki mikor mész a strandra és villoghatsz a köldök piercingel még a bikinit is feldobja :)

6,-Nekem volt amikor genyezett és és piros volt meg az alsó juk alján kiszakatt úgy hogy még egy juk lett de az csak az elején volt azóta már nagyon szép és alig várom a nyarat hogy stranolhassak és szlovákba ha megyek irigykedjenek rám :P :D

7,- a pasim is nagyon szereti nyáron mikor csináltattam velem dicsekedett hogy mi van nekem na jó arany piercing is volt benne de hát na ami szép az szép.

és ezt bocsi nem kérdezted de inkább oda rakok piercinget mint hogy a nyelvembe hgy az ízlelő bimbók ne működjenek meg ne tudjak normálisan enni,vagy a mellbimbóba vagy sorolhatnám még az orr szerintem ami jóó hely

2010. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem van köldök piercingem egy éve és mostis hálás vagyok a sráccnak aki csinálta!

Egyáltalán nem voltvele nehéz a mozgás nem i s fájt igaz hogy én úgy áltam hozzá hogy úristn mennyire fog fájni!

be beakadhatsz vele hogyha olyan felső van rajtad pl necces topp. terhességnél ésszerű kivenni mivel kitágulhat a lyuk! és hát idáig aki volt párom annak tetszett

2010. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszike
2010. febr. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!