Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinggel kapcsolatban...

Piercinggel kapcsolatban Kérdések! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Holnap fogok elő állni az ötlettel, h piercinget szeretnék, háát.. nemtom rendesen elmagyarázni, de az ajkam és az állam közti résznél, ahol kezdődik az állam oda szeretnék egy fekete kis hegyes háromszöget. Mire számítsak? Ott fog fájni? Később , esetleg pár év múlva horzsolás, kidörzsölés stb.. nem lesz az ínyemen ? ( 15/F)
2010. aug. 10. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Lip piercing a neve,és amúgy nem fáj kicsit se, nekem 3 db van és semmi bajuk.

Nem fogja kidörzsölni az ínyedet,de ha begyógyult a piercing,rakj bele inkább szilikon szárút,és az nem teszi tönkre a fogaidat :)

2010. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szoval középre a szádnál...kapsz érzéstelenítőt és egyáltalán nemfog fájni... talán jobban csíp a lidokain mint maga a szúrás. a másik meg hogy hegre gondolsz mert ha kiveszed természetesen ott lesza nyoma...:S

rem tudtam segíteni am én ma csináltattam piercinget a nyelvfékembe egyáltalán nem éreztem:D 16/L

2010. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) bárhol kaphatok ilyen szilikonosat :)? és 2.: nem a hegre gondoltam, hanem h a vége a pc-nek piszkálja e / dörzsöli e a fogaim/ ínyem. de ha lehetséges, akkor szilikonost kérek :P , már csak szüleimet kell valahogy meggyőznöm -.-"
2010. aug. 10. 22:45
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezen a linken, a legalsó pc-re gondoltam az emberkének, csak ehelyett egy fekete háromszöget ^^


[link]

2010. aug. 10. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok és bocsi elírtam, ez labret pc,és szerintem tök jól áll egy fiúnak :)
2010. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köfi ^^ Már csak valami jó körítést kellene kitalálnom szüleimnek :D:D
2010. aug. 11. 07:00
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én gyerekem lennél én megpofoználak.

Hova süllyed ez a romlott világ. Undorító a piercing.

2010. aug. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de szerintem régen is voltak piercingesek.., csak mára többen vannak. Ez nem olyan mint a drog.., semmi bajom nem lesz tőle.. Egy apró kis nyoma marad.., de istenem, egy műtétnél nagyobb heg marad.. vagy egy elkapart pattanásnál... Szóval nem értem a piercingekkel való "megbotránkozást", persze addig a pontig, amíg nincs eltúlozva.. Én ezt az egyet szeretném.. talán szemöldök a száj helyett, de még nem tudom, és 18 évesen a gerincemre egy rovás írásból álló mondatot. De hát.. van ilyen is.. olyan is..
2010. aug. 11. 09:04
 9/10 anonim ***** válasza:

08:10 Én meg akkor pofoználak meg ha nekem okoskodnál igy...szerintem ha valakinek tetszik egy test vagy ajakékszer nem kell egyből leundoritózni!


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Elősször filctollal meghatároztok egy pontot hogy hova szeretnéd.Majd egy lyukas csipesszel befogja az ajkad amit átszúr.Szerintem nem fáj csak jó emberrel kell csináltatni.Nekem a fűlszúrás jobban fájt ennél.2 hét általába lehet begyullad vagy bedagad.Gyógyulási idő alatt nem ajánlott alkoholt inni vagy dohányozni de igazábol csak hoszabb lesz a gyógyulás.Ha van még valami kérdésed irj.

2010. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Msn-re felvettem egy "szakembert" , és vele fogok beszélni erről, és nála fogom csináltatni :) Köszi a válaszokat =)
2010. aug. 11. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!