Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tennétek a helyembe, ha...

Mit tennétek a helyembe, ha egy 15 éves fiú anyukája lány sminket kér a fiának a farsangra? A fiú is akarja. Bevállaljam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pénz az pénz. Még számomra is, mert vállalkozó vagyok. Nagyon sok műkörmös otthon dolgozik, én meg fizetem a rezsit, az adót és minden járulékot. Szakmámból kifolyólag sminkes és kozmetikus vagyok.
2015. jan. 8. 22:03
 1/9 anonim válasza:
100%
ez a munkád és még fizetnek is érte... tuti megcsinálnám (a bizalom miatt is)
2015. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Elég baj hogy egy ilyen kérdést itt teszel fel! Nem hogy megkérdeznéd a barátaid! De am nem tudom miért is kellett ezt a kérdést feltenni,amikor úgy is megcsinálod! Az meg mind 1 hogy milyen a neme
2015. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyukám undorodik tőle, a nővérem pedig teljesen liberális ilyen szempontból, ő megcsinálná. Tehát ebből nem lehet egyről a kettőre jutni.
2015. jan. 8. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne lehetne egy fiúnak sminkje farsangra? Anyukádnak meg üzenem, hogy az az undorító, amikor 13-14 éves kislányok 1 kiló festékkel az arcukon teszik magukat. Nem egy farsangi smink.
2015. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

ha te nem csinálod meg,megcsinálja a kis bu-zinak más.

ennyire egyszerű ez.

2015. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy ez miért kérdés. Ő fizet érte, Te pedig kisminkeled, a többi szerintem tökmindegy. Ha lány sminket akar, ő dolga.
2015. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Most ezzel mi a baj?

Csak én nem értem?

Ez csak farsang, lehet csak poén.

Nem is értem mit problemazol... :D

2015. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a munkád, szerintem itt nem elvekről van szó. lehet, hogy farsangon lánynak öltöznek vagy ilyesmi? nálunk is volt olyan az osztályban, hogy a fiúk poénból lánynak öltöztek, bár ők magukat 'sminkelték' ki, azt én se értem, miért ehhez külön sminkes..
2015. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit értetlenkedve állok, hogy egy felnőtt embernek, akinek ráadásul a szakmája is ez, miért is vet fel kérdést ez a dolog, főleg itt...Farsangra kéri azt a sminket, lehetséges hogy valamelyik mai sztárnak, énekesnőnek, színésznőnek vagy celebnek öltözik...Én elég jól sminkelek és rengeteg fiút sminkeltem már különböző iskolai vicces fellépésekhez mikor női szereplőt alakítottak. Ott az Irigy Hónaljmirigy, ők is állandóan a showikhoz női sminkben is vannak... Nem értem ez miért lenne "undorító" vagy olyan amin gondolkodni kéne,hogy elvállald -e?? Ráadásul így,hogy farsangra.

Mivel én is abszolút liberális gondolkozású vagyok számomra, ha nem farsangra jönne be hozzád egy férfi sminket kérni, akkor sem találnék benne kivetnivalót, hiszen jó helyen jár, ez a szakmád.

Az pedig, hogy "körmösök otthon dolgoznak, te pedig fizeted a rezsit,adót stb" hogy jön ide?:D Dicsérjünk meg,vagy mi a szösz?!!:D

2015. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!